Статті:

Відбувся фінал конкурсу "Pacific Drum Battle – 2011"

З 29 вересня по 1 жовтня в рамках виставки музичних інструментів, світлового, звукового та сценічного обладнання "Український музичний ярмарок – 2011" відбувся фінал конкурсу "Pacific Drum Battle – 2011"

 

 

Відкриття Всеукраїнського конкурсу барабанщиків Pacific Drum Battle-2011 29 серпня 2011 року
Організатор: офіційний представник ТМ DW і Pacific Drums & Percussion в Україні –
компанія Zinteco, Cтудія Владимирська 71

 

 

"Pacific Drum Battle" – це Всеукраїнський конкурс барабанщиків, заснований офіційним представником ТМ DW і Pacific Drums & Percussion в Україні – компанією Зінтеко, Cтудія Володимирська 71.

В цьому році "Pacific Drum Battle" посилив свої позиції (конкурс було започатковано на "Українському музичному ярмарку – 2010"), заручившись підтримкою творчого проекту "Mephisto", школи барабанщиків "Skysticks", а також Всеукраїнського порталу барабанщиків http://drummer.org.ua/.

Згідно оголошених правил, в "Pacific Drum Battle – 2011" могли взяти участь всі бажаючі, незалежно від віку та професійного рівня. Заявки приймалися з усіх регіонів України.

Цілі та завдання, які ставили організатори:

  • Виявлення обдарованих музикантів, підтримка в реалізації творчого потенціалу
  • Підвивщення рівня виконавчої майстерності і мотивації молодих музикантів
  • Укріплення творчих зв'язків між містами України

З 18 фіналістів особливої поваги заслуговують два представники 'kids' (з 7 до 14 років), які окрім досвіду гри на великій сцені вдвох посіли перше місце!

Взагалі 'вагових категорій' було три номінально, дві фактично. В подальшому не залишаємо сподіваннь зустрітися також з найдосвідченішими першопрохідцями барабанного мистецтва. Молоду душею людину завжди буде супроводжувати натхнення, азарт і вдача!

Професійна судійська колегія чітко і неупереджено оцінила всіх учасників, які мали рівні шанси на перемогу, що підняло загальний емоційний настрій. Часом було зовсім нелегко через різницю в стилях виконання, наявності чи відсутності супроводу, віці учасників. Враховували техніку виконання, загальне враження та музичність.

В фіналі конкурсу протягом трьох днів з цим завданням доводилося справлятися Мачуліну Віталію Михайловичу – педагогу Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра (джазове відділення), лауреату міжнародних і республіканських джазових фестивалів; Дьоміну Максиму – перкуссіоністу, викладачу, учаснику Міжнародної асоціації перкусійного мистецтва (PAS); Охриткову Віктору Михайловичу – майстру з виготовлення ударних інструментів; Тарасенко Олегу – бас-гітаристу гурту Скай; Гріщуку Олександру – гітаристу гурту Скай, Чуракову Михайлу – продюсеру компанії Ем-Сі Інтертеймент (екс-продюсеру гурту Грін Грей).

Переможцями конкурсу барабанщиків "Pacific Drum Battle – 2011" стали:

'Основний склад':

I місце – Захарчук Юрій (приз – ударна установка PDP X7)

II місце – Кисіль Владислав (приз – тренажер Go Anywhere™ Practice Kit)

III місце – Синюк Дмитро (приз – малый барабан PDP Blackout)

‘Kids’

2 учасника, 1 перше місце:

I місце – Скуратовский Никита (тренажер Go Anywhere™ Practice Kit)

I місце – Задніпряний Андрій (тренажер Go Anywhere™ Practice Kit)

Призи глядацьких (і организаторських) симпатій:

  • Возненко Дмитро
  • Ворфоломєєв Максим
  • Бунтов Дмитро
  • Тхорик Максим
  • Рубанчук Іван
  • Хомутов Микола
  • Горлицький Олександр

Кожне досягненння – це особиста перемога, і ми вдячні кожному учаснику за его талант и сильную волю!

Таке видовищне і творче започаткування не залишило байдужими як самих учасників, так і всіх присутніх.

Якщо хоча б один з музикантів отримав виклик і ущільнив графік репетицій – цей рух має тривати. Чекаємо на "Pacific Drum Battle – 2012" на зовсім іншому рівні.

Ще раз щиро дякуємо всім учасникам за сміливість і професіоналізм, special guests (музикантам, які супроводжували конкурсантів) – за підтримку, соорганізаторам - за допомогу в проведенні та частину призового фонду, членам жюрі – за терпіння, адміністрації щорічної спеціалізованої виставки «Український музичний ярмарок» – за гостинність. Тримаємо зв'язок, попереду after party і нагородження переможців!

ps – відеозвіт на youtube, канал DrumBattleUa:

 

До зустрічі!

Інформацію надала компанія Zinteco/Студія Володимирська 71