Статті:

Олександр Пономарьов презентує сингл «Мамі», записаний голосами простих українців

 

9 жовтня 2010 року вперше в Україні в рамках проведення виставки «Український музичний ярмарок-2010» під егідою Спілки звукорежисерів України, за підтримки народного артиста України Олександра Пономарьова, студії звукозапису «З ранку до ночі», ТОВ "Акустичні матеріали та технології" , а також журналу «Уроки вокалу», відбувся безпрецедентний проект «СТОГОЛОС-2010».

В рамках проекту «СТОГОЛОС-2010» попередньо зареєстровані відвідувачі виставки мали унікальну можливість долучитися до аудіозапису нової композиції Олександра Пономарьова під назвою «Мамі» («Я вдома»), особисто виконавши уривок із пісні.

Для організації запису компанією "Акустичні матеріали та технології" (www.acoustic.ua) було спеціально виготовлено мобільну звукоізольовану студію, де і відбувся запис композиції учасниками проекту під пильним оком професійних звукорежисерів.

Народний артист України Олександр Пономарьов особисто привітав усіх учасників проекту «СТОГОЛОС-2010», завітавши на запис пісні до виставкового павільйону, розташованого у Національному комплексі «Експоцентр Україна». Співак охоче поспілкувався з учасниками проекту, провів автограф-сесію і особисто долучився до запису композиції.

«З музичної точки зору це безпрецедентна подія на теренах українського шоу-бізнесу, - говорить директор студії звукозапису «З ранку до ночі» та головний звукорежисер проекту Володимир Григорович. - Жодного разу у нашій країні не відбувався запис однієї пісні такою кількістю вокалістів. Бажаючих заспівати так багато, що ми не зможемо записати всіх – рамки проекту, на жаль, обмежені. За кількістю учасників ми претендуємо на рекорд! Таку подію на світовому масштабі можна порівняти хіба що із записом пісні Майкла Джексона «We are the word!»

Варто додати, що аудіозапис пісні тривав з десятої години ранку до п’ятої години вечора. Загальна кількість тих, хто встиг взяти участь у проекті та заспівати, становить 217 виконавців.

«Я дуже радий, що у проекті взяли участь не лише дорослі, але і діти, – говорить народний артист України Олександр Пономарьов, – Вони – наше майбутнє, і любов та повагу до батьків дітям треба прививати змалку.

Я щиро дякую всім, хто підтримав цю ідею та заспівав сьогодні разом із нами. Цим проектом ми хочемо нагадати всім українцям про справжні життєві цінності. По завершенню зведення композиції, ми обов’язково випустимо сингл, а на обкладинці зазначимо імена та прізвища всіх, хто взяв сьогодні участь у її запису, а це – понад 200 вокалістів. Гадаю, презентація синглу «Мамі» відбудеться разом із презентацією моїх трьох альбомів, які я готую на кінець цієї осені», – додає співак.

Проценко Олександра

Світлини

Учасники запису