Український Музичний Ярмарок
ЗВУК
/
СВІТЛО
/
СЦЕНА
МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ
ЗРОБИ СВОЄ ЖИТТЯ МУЗИЧНИМ!

ІННОВАЦІЇ – 2019

Осіння сесія форуму концертної індустрії. Тематична конференція Kyiv Music Days. Autumn. Sound

Протягом двох днів, 4-5 жовтня, ми піднімали та вирішували питання, що пов'язані з усіма аспектами продакшну, звукозапису, взаємодії різних напрямів бізнесу, як-то промоутери та прокатні компанії, слухатимемо кейси українських та закордонних експертів, презентації офіційних імпортерів, воркшопи та багато іншого.

KYIVMUSICDAYS.COM.UA

Спеціальна концертна програма Українського музичного ярмарку. Найяскравіші нові українські артисти.

Ми представляли гостям не лише інструментарій, а й справжнє натхнення. На сценах Українського музичного ярмарку виступали молоді артисти та досвідчені зірки у різних жанрах. На вас чекали потужні звук і світло та найкраща нова українська музика.

Battle лінійних масивів – безпрецедентна подія, що вперше відбулась у Східній Європі!

Гості Українського музичного ярмарку стали свідками порівняльного тесту сучасних концертних звукових комплексів у форматі лінійних масивів. Завдяки десяти учасникам – провідним світовим виробникам та двом вітчизняним компаніям – було зведено потужну «звукову стіну» площею 320 кв.м.

У батлі взяли участь наступні компанії: Show-technica, ZINTECO, Komora, MAG Audio, Park Audio, Indigo Music, Technology Group – TWAUDiO VERA20, Indigo Music, Eurhythmics.