Інші новини:

L-Acoustics Open Day у Києві!

 

 

Друзі, як ми обіцяли – тренінги й презентації по устаткуванню L-Acoustics не змусили себе довго чекати. Починаємо з L-Acoustics Open Day – унікальної про аудіо події, де ви зможете довідатися більше про весь модельний ряд бренду й, звичайно ж, почути більшість продуктів. Open Day – це навіть не презентація, це місце зустрічі професіоналів індустрії, представників провідного бренду й просто аматорів кращого звуку у світі про аудіо для неформального спілкування за філіжанкою кави, а також зав`язування нових знайомств у приємній й дружній атмосфері.

L-Acoustics Open Day відбудеться вже 17 квітня й буде проходити в концерт-холі Стерео Плаза. Захід пройде за участю Пітера Оувена (Peter Owen) – регіонального менеджера по продажами L-Acoustics, а також Тоні Сабо (Tony Szabo) – глави турового напрямку L-Acoustics, які із задоволенням відповідять на всі технічні питання.

 

 

На Open Day ви почуєте весь модельний ряд коаксіальних акустичних систем, від мініатюрних 5ХТ до потужних X15Hiq, серію криволінійних масивів ARCS c фіксованим кутом сполучення, представників лінійних масивів з WST технологією – Kiva II і Kara, і унікальну колинеарну акустичну систему нового покоління – SYVA з доповненнями SYVA LOW і SYVA SUB. Кожне прослуховування буде супроводжуватися попередньою презентацією з освітленням ключових особливостей і технологій L-Acoustics.

Докладна програма буде анонсована трохи пізніше, але вже зараз ми настійно рекомендуємо пройти реєстрацію на Open Day, тому що фінальна кількість учасників обмежена. Як відомо — участь у заходах від Реалмюзік зовсім безкоштовна, але тільки з умовою попередньої реєстрації по посиланню:

Реєстрація

Стежте за оновленнями інформації про Open Day на Facebook-сторинці нашої події, усі основні повідомлення будуть розміщатися там. Запрошуйте друзів і знайомих – таку подію не можна пропустити!

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»