Інші новини:

Семінар d&b audiotechnik – навчання й сертифікація українських фахівців у Німеччині

 

 

Компанія «Лайтек» не тільки реалізовує масштабні проекти, продає й інсталює устаткування, багато зусиль ми прикладаємо для підвищення технічної грамотності фахівців, що обслуговують звукові системи брендів, що представляє компанія. Тому що навіть сама зроблена техніка без компетентного обслуговування може перетворитися в купу дорогих, але непотрібних чорних коробок.

 

 

З 13 по 15 березня 2018, у Бакнанзі (Німеччина), на підприємстві d&b audiotechnik відбувся тренінг-семінар, у якому взяли участь провідні звукоінженери компанії «Лайтек» і фахівці прокатних компаній і клубів, що одержували в компанії комплекти даного виробника. 8 людей з України були відправлені компанією «Лайтек» для навчання й підвищення своєї кваліфікації.

 

 

Програма виявилася дуже насиченою. У першу чергу відбулася екскурсія на фабрику, де учасники змогли переконається в найвищій культурі виробництва й контролю якості продукції. Дуже високі вимоги до всіх компонентів, до ззовнішніх надходжень, так і виготовлених на власному виробництві. Багаторівнева, скрупульозна, 100% перевірка виробів на всіх етапах, ідеальна чистота, найскладніші верстати й прилади. Можна було вільно ставити запитання інженерам і розроблювачам, прямо на робочому місці. Однією з характерних реакцій гостей після екскурсії, була фраза: «тепер я розумію, за що ми платимо гроші».

 

 

Далі теоретичні лекції, на яких були пройдені ази електроакустики, основи побудови лінійних і сабвуферних масивів з наочною демонстрацією фізичних принципів взаємодії акустичних хвиль на практиці. Багато графіків, таблиць і прослуховувань.

 

 

Після цього, на наочних прикладах, була глибоко вивчена фірмова програма d&b Array Сalc, проектування інсталяцій і постановок з її допомогою, а також програма d&b R1, що дозволяє готові проекти з усіма характеристиками заливати прямо у процесінговую частину підсилювачів d&b audiotechnik і добиватися досконалого звучання, ще більш тонким настроюванням DSP.

 

 

Учасники одержали унікальну можливість, в одному місці прослухати й зрівняти більшість лінійок акустики компанії у різних конфігураціях.

 

 

А підсумковим було практичне заняття, на якому потрібно було спроектувати, підключити, підвісити, кілька різних масивів, у цьому випадку T і Y серії, а також «зажити» (послухати) результат своєї праці і добитися найкращого звучання наступним точним настроюванням.

 

 

Усі учні пройшли фінальний тест з вивчених матеріалів і одержали сертифікати, які підтверджують кваліфікацію у опанованих областях, а також знання продукції d&b і вміння професійно з нею працювати. Побажаємо їм удачі, тепер у їхніх руках техніка d&b audiotechnik повинна працювати з максимальною віддачею!

 

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»