Інші новини:

Вже скоро: третій майстер-клас серії Digital Intensive

 

 

Друзі, компанія «Реалмюзік» запрошує вас на третій майстер-клас серії Digital Intensive – результат кооперації компанії із прокатною фірмою Neko Rent! Цього разу «Реалмюзік» представить дві «темні конячки» українського професійного звукового ринку — цифрову мікшерну систему Allen&Heath dlive і унікальні акустичні системи легендарної компанії Clair Brothers.

dlive – це мікшерна система нового покоління від відомого британського виробника Allen&Heath. Вона має гнучку архітектуру, базу на потужному процесорі FPGA, інтуїтивний інтерфейс з підтримкою керування жестами, величезний набор опцій керування, комутації й розширення. Усе це дозволяє застосовувати її як у турах й на фестивалях, так і в масштабних концертних інсталяціях. Система одержала широке визнання багатьох професійних концертних звукорежисерів, зокрема завдяки дуже простому й зрозумілому інтерфейсу, що дозволяє почати роботу в лічені хвилини. В Україні першим власником цієї мікшерної системи є прокатна компанія Neko Rent, яка вже знайомила із нею наших звукорежисерів у робочих умовах.

Історія бренду Clair Brothers почалася у 1966 році й з того часу його обгорнуто ореолом таємничості й загадковості. Акустичні системи цієї компанії донедавна проводилися винятково під замовлення для самих вимогливих артистів найвищого рівня. Серед користувачів Clair Brothers – Elvis Preasly, Elton John, Queen, Bruce Springsteen. І це тільки початок списку!

Спеціальний гість і ведучий майстер-класу — Скотт Мейсон (Scott Mason), фахівець Pro Digital Sector компанії Allen&Heath! Скотт має більш ніж 30-літній досвід роботи звукорежисером, був технічним директором Олімпійських ігор у Китаї й технічним консультантом цілої серії відомих брендів професійного аудіо.

Отже, що саме буде на Digital Intensive 3?

  • Презентація й майстер-клас Скотта Мейсона по системі dLive S7000&DM64.
  • Віртуальний саундчек живого бенду з використанням Waves Sound Grid.
  • Демонстрація компактного лінійного масиву Clair Brothers Kit Curve 12+.
  • Призи, подарунки й неймовірні сюрпризи!

Час і місце проведення

Майстер-клас відбудеться 5 жовтня у 17:00 в Синьому залі Київського дома кіно за адресою: вул. Саксаганського, 6.

За традицією, участь у майстер-класі безкоштовна, але строго по попередній регістрації.

Фото-звіти по попереднім майстер-класам компанії «Реалмюзік» можна подивитися на її сторінці на Facebook тут і отут.

Компанія «Реалмюзік» чекає на всіх бажаючих! Буде круто, як завжди!

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»