Інші новини:

Відбувся 9 Всеукраїнський навчально-практичний семінар звукорежисерів

 

 

15-17 червня в мальовничій Пущі-Водиці відбувся 9 Всеукраїнський навчально-практичний семінар звукорежисерів.

Організаторами традиційно виступили ВГО «Асоціація дистриб`юторів, виробників і продавців професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів» та Спілка звукорежисерів України.

Програма заходу органічно поєднала презентації новітнього обладнання та технологій, теоретичні доповіді в галузі звукорежисури з корисним обміном практичними навичками.

Загалом семінар відвідали близько 100 учасників з усіх регіонів України та численні фахівці столиці. Були і закордонні доповідачі - як реальні (провідний фахівець компанії Roland), так і «віртуальні» – відбулася інтернет-конференція з розробником консолей DiGiCo).

 

 

Приємно відзначити досить великий відсоток молоді серед учасників, адже це майбутнє галузі.

Традиційно не обійшлося без практичних демонстрацій, що, зазвичай, викликають підвищену увагу. Зокрема, базова частина тесту концертних мікрофонів преміум-класу та прослуховування потужних звукових комплексів в «гучній» зоні на відкритому майданчику.

 

 

Насичена програма семінару змусила, на жаль, скоротити кілька важливих та цікавих доповідей, отже... буде ще один привід зустрітися наступного року на ювілейному 10 семінарі.