Новини шоу-бізнесу:

Гармошки HOHNER

 

 

Знаємо, як Ви на це чекали, тож з радістю анонсуємо прихід губних гармошок HOHNER на склад компанії Акрополіс! Широкий асортимент найпопулярніших гармошок та нові моделі у всіх тональностях.

Багато чого трапилося з того моменту, як 1857 року Маттіас Хонер заснував компанію з виготовлення губних гармошок у Троссінгені (Німеччина). Гармошки та акордеони Hohner без жодних сумнівів перевернули музичний світ, адже дали сильний поштовх розвитку блюзу, стали життєво важливою частиною традицій народної музики для більшості країн на карті, зіграли значну роль у продовженні еволюції джазу і знайшли своє місце на класичній концертній сцені. Сьогодні ж, усі ці легендарні інструменти ми зустрічаємо у новому обличчі модернових музичних жанрів: від класичного року й до електронної музики, тож компанія Hohner продовжує розробляти нові моделі та вдосконалювати існуючі інструменти, опираючись на потреби й відгуки сучасних музикантів.

Перш за все, з новим приходом HOHNER на сторінках Acropolis.ua поповнились іменні моделі «Signature Series». Тож зустрічайте вишукані гармошки любимих артистів, які стануть чудовим вибором не лише для музикантів, а й ідеальним подарунком для колекціонерів музичних інструментів.

 

 

Тепер усі фанати історичної та улюбленої гармошки Golden Melody можуть спокійно видихнути, адже в компанії «Акрополіс» знайдете усі тональності єдиної гармошки HOHNER з рівномірно-темперованим строєм. Щонайважливіше, найпопулярніша тональність Golden Melody C-major (до-мажор) у достатній кількості, тому вистачить кожному! Також зверніть увагу, що тепер «джазова» гармошка входить до лінійки гармошок «Progressive», про що свідчить оновлене гравіювання на верхній кришці інструмента.

Зовсім недавно компанія Hohner розширила серію гармошок Rocket, доповнивши лінійку новими моделями Rocket Amp та Rocket Low. Саме ці гармошки стануть ідеальним вибором для гри рок-музики, в якій кишеньковому інструменту потрібно пробитись крізь стінку масивного звучання ударних інструментів, електрогітар та гучної атмосфери, що так притаманна на концертах важкої музики. Тож одна з найголосніших гармошок з відкритим звучанням вже чекає на Вас!

Для усіх шанувальників класики Hohner – зустрічайте повний асортимент легендарної гармошки Marine Band, яка характеризується дерев`яним корпусом та столітніми традиціями «хонерівського» звучання. Мабуть, це саме та гармошка, яка точно є у кожного професійного харпера і ми дуже раді, що HOHNER зберігають історію, втілюючи її у нові версії гармошок.

І звісно ж, компанія «Акрополіс» не забула про її наймолодших музикантів. Дитячі кольорові гармошки Hohner Happy, які входять до серії «International», стануть ідеальним вибором для тих, хто робить перші музичні кроки. Гармошка відповідає усім вимогам, має традиційний діатонічний стрій «Ріхтера» та забезпечує комфортні заняття для дітей. Hohner Happy пропонує гармошки у 3-х кольорах: жовтий, зелений та червоний.

  • Hohner Happy Yellow.
  • Hohner Happy Green.
  • Hohner Happy Red.

Також компанія радить переглянути гармошки з мініатюрної серії Hohner Mini. Для усіх поцінювачів нестандартних інструментів та колекціонерів компанія Hohner представила декілька серій мініатюрних губних гармошок, які відразу завоювали місце на ринку як найменший інструмент для харперів. Всього лише 4 отвори, 8 язичків і повна діатонічна октава в крихітному інструменті. Цікавий факт, що мініатюрна гармошка Little Lady є не лише найменшим інструментом, а й першим музичним інструментом, який пролунав у космосі!

Асортимент продукції HOHNER Ви завжди можете переглянути у відповідному розділі сайту компанії «Акрополіс»: Acropolis.ua.

 

Інформацію надала компанія «Акрополіс»