Новини шоу-бізнесу:

ZOOM Livetrak L-20R. Дистанційне управління міксом та багатоканальний запис

 

 

Зустрічайте LIVETRAK™ L-20R від ZOOM –
портативний мікшер/рекордер, який може все, що треба

 

Zoom LiveTrak™ L-20R – це цифровий мікшер із рековим кріпленням. Він дозволяє музикантам контролювати живий мікс просто зі сцени. Завдяки бездротовому керуванню, 20 окремим каналам, 22 доріжкам запису та 6 моніторним кастом-міксам L-20R є повноцінним рішенням для будь-якої ситуації.

 

 

Портативний та потужний

Завдяки 16 mic/line моно входам та 2 стереовходам L-20R здатен впоратися зі своїм завданням на найбільш вимогливих сценах. L-20R пропонує 2 шини EFX, кожен канал має 3-смуговий еквалайзер, панорамування та компресор.

 

 

22 доріжки запису

Протягом живого виступу можна записувати до 20 каналів плюс стереомікс безпосередньо на SD-карту, а потім продовжити остаточне редагування в DAW.

 

 

Зроби свій кастом-мікс

6 незалежних моніторних виходів L-20R дозволяють музикантам створювати власний моніторний мікс. Спеціальний вихід для навушників дозволяє FOH-звукорежисеру легко перемикатися з моніторингу головного до моніторного міксу.

Керування з iPad

За допомогою iPad FOH-звукорежисер та шестеро музикантів можуть контролювати мікси та рівні гучності, налаштуваннями еквалайзера, ефектами каналів тощо з будь-якого місця на концерті.

 

 

«Завдяки розмірам та можливостям L-20R моя робота на концертах Нью-Йорка стала набагато простішою. Він має багато входів та бездротове керування. У ньому є все, що мені потрібно».

Dennis McCalla, звукорежисер гурту Kennedy Administration

Функція Scene Recall

Завдяки функції Scene Recall LiveTrak L-20R дозволяє миттєво викликати до 9 різних сцен з моніторними міксами, налаштуваннями еквалайзера, ефектами тощо.

 

 

Доступність

Універсальний дизайн L-20R забезпечує легкий доступ для підключення кабелів.

 

 

Надійний аудіоінтерфейс

L-20R оснащений USB-аудіоінтерфейсом з 22 входами і 4 виходами. Маршрутизуйте звук в будь-які DAW, програмне забезпечення для стріму або пристрій з iOS*— навіть під час запису на SD-карту.

*Потрібен адаптер Apple Lightning для USB-камери.

 

 

Керування

 

 

AChannel Strip

16 моновходів мають вбудований компресор та препідсилювач. При еквівалентному вхідному шумі (EIN) в -128 dBu з максимальним вхідним гейном +60 дБ L-20R оснащено найтихішими та найдосконалішими передпідсилювачами Zoom.

BНавігація та дисплей

Енкодер з кнопкою та яскравий LCD-дисплей із підсвічуванням дозволяють мати доступ до інтуїтивного меню та створювати нові проекти, викликати попередні проекти та змінювати індивідуальні налаштування рекордера.

CАдаптер Bluetooth

Bluetooth адаптер BTA-1 (в комплекті) підключає головний iPad до L-20R. Інші iPad’и під’єднуються до головного через wi-fi.

DКонтроль Transport та Overdub

Кнопки транспортування включають Record, Play/Pause та Stop. Функція накладання дозволяє записувати додаткові доріжки для поточного проекту.

E6 моніторних кастом-міксів

Функції Master та Headphone дозволяють створювати кастом-мікси для обох виходів – головного та моніторного. Для кожного виходу передбачено просте перемикання від підсиленого виходу для навушників до балансного лінійного виходу для внутрішньоканальних та сценічних моніторів.

FВихід для навушників для FOH

Спеціальний вихід для навушників для FOH-звукорежисера дає можливість прослуховувати будь-який з додаткових кастом-міксів, а також головний мікс або соло треки.

GUSB-порт

L-20R пропонує USB-підключення для передачі файлів або використання його в якості аудіоінтерфейса.

HSD-карта

Запис до 512ГБ аудіо на SD-карту.

Підключення

 

 

IКастомізовані моніторний та головний виходи

Моніторний вихід дозволяє мати до 6 кастомізованих моніторних міксів. Додатково є лівий та правий Master-вихід.

JШирокі можливості підключення

Комбовходи L-20R підтримують роз`єми XLR або 1/4`` Jack. Канали 1-2 мають Hi-Z входи для електрогітари або баса. Канали 17/18 та 19/20 мають можливість підключення TS line для клавішних та інших аудіопристроїв, а також входи RCA.

 

 

Функції

 • 20 окремих каналів (16 моно та 2 стерео) з XLR або 1/4-дюймовими роз`ємами.
 • 22-трековий одночасний запис, 20-трекове відтворення.
 • 22-in/4-out USB-аудіоінтерфейс.
 • Запис аудіо до 24біт/96кГц на SD-карту.
 • Вбудований контроль компресії (канали 1-16).
 • Головні виходи та 6 кастомізованих моніторних виходів.
 • Спеціальний вихід для навушників для звукорежисера.
 • Функція збереження до 9 сцен одночасно.
 • 20 вбудованих ефектів – хорус, ділей та реверберація – з параметрами, які можна регулювати.
 • Сумісний з додатком Remote Mixer для iPad.

У комплекті:

 • LiveTrak L-20R.
 • AC адаптер AD-19.
 • Bluetooth-адаптер BTA-1.
 • Rack Ears.
 • Інструкція.

Додаткові аксесуари

 • Футсвітч FS01.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»