ЗВУК СВІТЛО СЦЕНА МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ ТЕХНОЛОГІЇ
МАЙСТЕР-КЛАСИ КОНЦЕРТИ ШОУ-ПРОГРАМА

 

25

РОКІВ ДОСВІДУ

800

БРЕНДІВ

10000

ВІДВІДУВАЧІВ

100

КОМПАНІЙ

Педаль ефектів 4-в-1 – Brain Waves Pitch Shifter

 

 

Компанія TC Electronic представила свою нову педаль ефектів Brain Waves Pitch Shifter. Стомпбокс з двома голосовими каналами пропонує чотири поліфонічні ефекти.

Режим Pitch, додає до двох додаткових доріжок ще дві, які будуть звучати вище або нижче від вихідного сигналу. Це означає, що ви можете вирішити, наскільки драматичним і підкресленим буде ефект.

 

 

Режим Whammy дозволяє включати другий голос за допомогою ефекту глісандо. З двома індивідуально програмованими голосами, можна миттєво перейти від приємного звучання до 2-октавного вибуху бомби. Просто за допомогою педального перемикача.

Режим Detune дозволяє розширити звук для більш відкритого, солодкого та динамічного звучання. На відміну від більшості ефектів хорусу, цей ефект звучить дуже добре зі складними акордами. Навіть, якщо використовується дісторшн.

 

 

Останній режим V1-V2 поєднує в собі режими Pitch та Whammy. В цьому режимі буде звучати тільки перший голос. Але як тільки ви натисните кнопку Mash, звук плавно перейде до другої настройки.

 

 

Крім того, чутливий до натиску перемикач Mash, дозволяє модулювати ноти, подібно до педалей експресії. Регулятор «Mix» задає інтенсивність звучання ефекту. А інтеграція програми TonePrint Editor, дозволяє користувачеві створювати власні режими, налаштовувати параметри та багато іншого. Інші особливості Brainwaves включають в себе режими True та Buffered Bypass, стерео і моно входи та виходи.

 

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»