ЗВУК СВІТЛО СЦЕНА МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ ТЕХНОЛОГІЇ
МАЙСТЕР-КЛАСИ КОНЦЕРТИ ШОУ-ПРОГРАМА

 

25

РОКІВ ДОСВІДУ

800

БРЕНДІВ

100000

ВІДВІДУВАЧІВ

100

КОМПАНІЙ

Бренд DiGiCo інтегрував компанію KLANG:technologies

 

 

DiGiCo придбав компанію KLANG:technologies. Це нове поповнення у родині Audiotonix, до якої входять провідні аудіобренди Allen & Heath, Calrec, DiGiGrid, Solid State Logic та DiGiCo. Угода була укладена два тижні тому. Вона об`єднує найбільш впливові та інноваційні бренди в проаудіо-індустрії.

James Gordon, генеральний директор Audiotonix, коментує:

«Ми мали задоволення працювати з KLANG та їхньою передовою імерсивною технологією протягом двох років, і коли у них з`явилась можливість приєднатись до нас, ми із задоволенням погодились. Вважаємо, наш підхід до злиття і поглинання враховує вимоги кожного бренду та допомагає у втіленні їх прагнень. Виходячи з цього, KLANG стане ключовою частиною майбутнього компанії DiGiCo. Ми об`єднали свої зусилля, щоб покращити співпрацю артистів та звукорежисерів. Це означає більш природне сприйняття звуку музикантами завдяки застосуванню технології I-IEM (Immersive In Ear Monitoring)».

Austin Freshwater, генеральний директор DiGiCo, додає:

«Ми кілька місяців працювали з KLANG, щоб підвищити рівень нашої взаємодії. За цей час стало зрозуміло, що наші уявлення про розвиток команд збігаються, і ми маємо багато спільних цілей. Управління системою KLANG з пультами DiGiCo дозволить технологіям I-IEM та 3D-персонального моніторингу стати частиною звичайного робочого процесу звукорежисера, і це лише початок для нас та команди KLANG. Ми налаштовані на співпрацю з усіма нашими прихильниками і готові допомогти нашим потенційним користувачам відчути різницю, яка стала можливою завдяки KLANG».

Roman Scharrer, генеральний директор KLANG, підсумовує:

«Це фантастична можливість для команди KLANG. Тепер, коли ми маємо в своєму розпорядженні досвід та знання, які набула в індустрії команда DiGiCo. Ми зможемо продемонструвати наші технології тим користувачам, які стануть у майбутньому найбільшими прихильниками переваг інноваційних розробок. Як частина родини Audiotonix ми сприятимемо тому, щоб наш відділ досліджень та розробок втілив у життя якомога більше наших ідей. Вже зараз ми можемо передбачити, що 2019 рік стане для нас дуже насиченим: ми будемо і надалі вражати наших користувачів потужними та стабільними рішеннями».

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»