Головна Новини шоу-бізнесу Музика Євгенія Хмари – тепер у дисклавірах Yamaha!

Музика Євгенія Хмари – тепер у дисклавірах Yamaha!
Понеділок, 07 серпня 2017, 08:29

 

 

Дисклавір Yamaha – інноваційний інструмент, що поєднує в собі всі можливості акустичного роялю й найсучасніші електронні технології, він здатний з високою точністю записати виконання піаніста й відтворити його гру разом зі звучанням оркестру або голосом співака. При цьому партія роялю виконується акустично, з рухом педалей і натисканням клавіш. Інструмент містить більш 500 попередньо записаних добутків, виконаних кращими піаністами світу. Дисклавір виконує практично необмежений репертуар 24 години на добу при підключенні до потокового Yamaha Disklavier Radio по інтернет.

Серед тих, хто записував музику для дисклавиру, є багато світових зірок: Елтон Джон, Гаррі Куллюм, Сара Маклафлін, цей список постійно розширюється.

 

 

Євгеній Хмара, популярний український композитор і піаніст-віртуоз, що недавно одержав статус артиста Yamaha, також одержав від корпорації Yamaha запрошення взяти участь у формуванні музичного контенту для дисклавіру. Запис його авторських композицій відбувся в найбільшому магазині преміальних подарунків Mandarin Maison, де офіційний представник Yamaha в Україні компанія «Ін-Джаз» розмістила новітній інструмент Disklavier Enspire.

Скоро власники дисклавіров Yamaha зможуть насолодитися натхненною грою Євгенія Хмари!

 

 

Інформацію надала компанія «Ін-Джаз»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер