Головна Новини шоу-бізнесу Компанія Індиго Мьюзик представляє новий бренд – Positive Grid

Компанія Індиго Мьюзик представляє новий бренд – Positive Grid
Субота, 12 серпня 2017, 06:45

 

 

Компанія «Індиго Мьюзик» представляє Вашій увазі нове ім`я на ринку музичного устаткування України, але добре відому у світі, компанію Positive Grid (https://www.positivegrid.com/).

Яка базується у Каліфорнії та має свої представництва в Європі й Азії, Positive Grid, насамперед відома як інноваційний виробник продукції для гітаристів.

Нові концепції впроваджувані компанією вже придбали своїх гарячих шанувальників у середовищі професійних виконавців (https://www.youtube.com/user/positivegrid). Продукція компанії представлена в таких розділах, як гітарне посилення, педалі ефектів, програмне забезпечення для моделювання звуку. Продукція прекрасно підходить, як для живих виконаннь, так і для студійної роботи, надаючи виконавцеві повний контроль над звуком і креативність. Чудова якість елементної бази й наймогутніший DSP процесор з алгоритмами власної розробки, а також технологія Tone Match (https://www.youtube.com/watch?v=LcN3nBLwtJY) дозволяє практично відмовитися від величезних педалбордів і зосередитися на музиці.

Більш, що постійно поповнюється, бібліотека пресетів зроблена професійними гітаристами (https://www.positivegrid.com/tonecloud/), завжди під рукою, тому що всі пристрої від Positive Grid мають можливість підключення до комп'ютеру або мобільного пристрою.

За допомогою plug-in модулів є можливість підключення до DAW і подальшому керуванню як пристроями, так і всіма характеристиками звуку (https://www.positivegrid.com/promotions/).

Компанія «Індиго Мьюзик» є дитриб`ютером продукції Positive Grid і найближчим часом очікується надходження новинок. Можливе оформлення попереднього замовлення продукції, що зацікавила Вас.

На всі Ваші питання нададуть відповідь:
Сергій Хапілін – менеджер гітарного відділу т. 056 378-18-51;
Василь Трубачев – продукт менеджер т. 0562 34-07-41.

 

Інформацію надала компанія «Індиго Мьюзик»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер