Головна Новини шоу-бізнесу Новий компактний контролер Q-SYS із сенсорним екраном

Новий компактний контролер Q-SYS із сенсорним екраном
Понеділок, 14 серпня 2017, 07:40

 

 

Компанія QSC с радістю представляє TSC-47W-G2 – 4,7-дюймовий настінний номеронабирач/контролер із сенсорним екраном. Новий тач-скрін поєднує ємнісну Lcd-технологію, дисплей високого дозволу 960x540 і підтримку живлення Poe для простої установки з одним кабелем. TSC-47W-G2 може працювати у двох режимах – портрета й ландшафту, забезпечуючи ще більше гнучкості в дизайні при установці на стіні, кафедрі або подібній плоскій поверхні. Крім того, з юнітами поставляються аксесуари для кріплення до стіни американського й європейського стандартів, або в розподільні коробки.

«Новий TSC-47W – це ідеальний аксесуар для керування майже всіма Q-SYS, – розповідає Mike Brandes, менеджер по продукції у відділі систем для інсталяцій у компанії QSC. – Він є незамінним пристроєм у випадках, коли необхідний екран малого формату, із простою установкою і являв собою, що повністю настроюється інтерфейс без необхідності в досвіді програмування».

Як і з усіма тач-скрінами Q-SYS, ви можете легко створювати будь-які графічні інтерфейси користувача для TSC-47W-G2 безпосередньо з програмним забезпеченням Q-SYS Designer. Простий механізм роботи «drag-and-drop» дозволяє інтеграторам забезпечити для кінцевим користувачам повноцінний контроль – від керування й моніторингу цілою системою до активізації складних пресетів одним дотиком.

Інтерактивний он лайн курс Q-SYS Level One прямо зараз пропонує нове відео по розробці інтуїтивних і функціональних інтерфейсів користувача. Попрактикуватися в цьому можна тут: training.qsc.com.

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер