Головна Новини шоу-бізнесу Компанія «Соло» репрезентує новий бренд: «EMG Pickups» (США)

Компанія «Соло» репрезентує новий бренд: «EMG Pickups» (США)
Вівторок, 15 серпня 2017, 06:56

 

 

Компанія «Соло» рада представити вам новий бренд у нашому каталозі - легендарні звукознімачі EMG Pickups!

Немає ніяких сумнівів у тому, що звукознімачі на електрогітарі відіграють істотну роль у формуванні її звучання. Неправильно підібрані датчики навіть найдорожчу гітару ручної роботи перетворять у примарну тінь, у той час як дешева гітара, що одержала правильний апгрейд, дійсно зможе «ожити». Поки багато виробників звукознімачів займалися тиражуванням класичних рішень, компанія EMG вибрала свій унікальний новаторський шлях. Вона першої світі представила активні звукознімачі на рубежі 1970-х і 1980-х років, і з того часу бренд EMG займає своє заслужене місце списку провідних світових виробників «датчиків».

Багато гітаристів, одного разу спробувавши активні звукознімачі, залишаються з ними назавжди. Zakk Wylde згадує: «Ще до того, як я почав грати з Оззі, якось мій учень прийшов до мене з гітарою Fender Mustang. І на ній стояли звукознімачі EMG. Він зіграв через мій комбо Marshall і я не міг повірити звідки в його гітари з`явилася такі гучність, ясність і тембр. Я тоді грав на Les Paul Custom зі стоковими PAF і різниця у звучанні з ним була величезною. З того дня EMG стали невід`ємною частиною мого фірмового звуку».

EMG дійсно зробили собі світове ім`я завдяки співробітництву з такими гігантами метал сцени, як Metallica. Кірк Хемметт перейшов на EMG відразу після того, як йому їх продемонстрував на своїй гітарі близький друг – гітарист групи Anthrax Скотт Айан. З того часу Хемметт використовує EMG на всіх своїх гітарах. «Звук важкого металу покладається на звучання звукознімачів EMG» казав Хемметт. «Без них не було б хеві й не було б металу». Незабаром після цього й Джеймс Хетфілд перейшов на EMG. Мало хто знає, але EMG насправді означає Extra Metal Growl.

Metallica зробила EMG де-факто стандартом серед звукознімачів для металу, і сьогодні багато популярних й впливових важких груп покладаються на них, у їхньому числі Killswitch Engage і Bullet For My Valentine. «Дуже багато наших артистів казали мені, що почали використовувати EMG завдяки Metallica», казав Скотт Феррара, керівник відділу artist relations компанії EMG. «І не тільки металісти, але й, наприклад, Чад Крегер і Райан Піки з Nickelback».

Компанія EMG – це історія успіху людей, які можливо й не підозрювали, наскільки сильно їх винахід вплине на розвиток музичної індустрії, гітарної музики й навіть розвитку певних музичних стилів. У світі активної гітарної електроніки навіть сьогодні, через більш 30 років, при всій активній конкуренції з боку ряду великих американських компаній, EMG живіший всіх живих і схоже не збирається зупинятися. Це історія, ця якість і фірмова характерне звучання, яке не поплутати з жодним іншим.

 

Інформацію надала компанія «Solo»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер