Головна Новини шоу-бізнесу Recording Magazine про монітори F5 від Fluid Audio

Recording Magazine про монітори F5 від Fluid Audio
Середа, 16 серпня 2017, 07:31

 

 

Активні монітори F5 від Fluid Audio

 

В авторитетному виданні Recording Magazine опублікований якісний огляд на монітори F5 від бренда Fluid Audio. Це доступна система, що швидко настроюється й забезпечує відмінний звук. У даній ціновій категорії ви знайдете небагато динаміків, здатних на таке. Компактний розмір і якісний звук, що радує вухо й гаманець. Автор обора – Mike Metlay.

F5 – це перший монітор Fluid Audio, модель F5 входить у серію Fader Fluid Audio, названою так через незвичайний, заснований на фейдері контроля гучності. Це монітор з 5-дюймовим композітним конусним вуфером і 1-дюймовим твітером із шовковим куполом. Драйвери встановлені в покритому вінілом корпусі з MDF, який абсолютно не резонує, з ніжно-закругленими краями. На догоду моді й стилю ця модель доступна у двох варіантах на вибір: традиційному чорному або в білому корпусі із чорним вуфером і лицьовою панеллю.

 

 

Це монітор класу AB із двома підсилювачами c потужністю 40 Вт для вуфера й 30 Вт для твітера. Розміри монітора: 250x176x195 мм, вага – близько 11 фунтів. Монітор досить міцний і надійний і при цьому неважкий.

На передній частині корпусу розташована лицьова панель із обома драйверами, отвір для порту фазоінвертора для низьких частот, фейдер вихідного рівня (від рівня mute 0 дБ до -3, -6 і -18 дБ). Малюсінькі індикатори LED загоряються червоним, коли спікер перебуває в режимі очікування, у який він переходить через 20 хвилин мовчання, і синім, коли відтворюється аудіо. Ці індикатори також служать візуальним гідом, що показують, коли монітор спрямований прямо на слухача. Навіть при незначній зміні градуса осі, вони стають непомітними.

 

 

На задній панелі більшу частину місця займає масивний радіатор, що є звичайним явищем для моніторів Fluid Audio. Він оснащений трьома входами: балансовими XLR і TRS і небалансовим RCA. Тут також є гніздо для силового кабелю з відсіком для запобіжників, перемикач потужності й селектор вольтажу для американського і європейського стандартів.

Кілька характеристик перераховані в короткій, але доступній інструкції.

  • Частотний діапазон: 49 Гц – 22 кГц із припустимим відхиленням +- 3 дб.
  • Частота кросоверу F5 – 2500 Гц, співвідношення «сигнал/шум» – більш 100 dba.
  • Балансовий вхідний імпеданс – 20 кОм, небалансовий вхідний імпеданс – 10 кОм.
  • Вбудований захист від RF, обмеження вихідного сигналу, перегрівання, стрибків напруги, перевантажень.
  • Вхідна чутливість дуже точно специфікована: 85 mv рожевого шуму.
  • SPL 90 дб на один метр із постійно включеним фейдером.

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер