Головна Новини шоу-бізнесу Відео-огляд на акустичну гітару Taylor GS Mini Mahagony

Відео-огляд на акустичну гітару Taylor GS Mini Mahagony
Четвер, 17 серпня 2017, 06:17

 

 

Taylor GS Mini Mahagony

 

Представляємо до вашої уваги відео-огляд на акустичну гітару Taylor GS Mini Mahagony, що є зменшеною версією Grand Symphony. Завдяки своїй незвичайності дана модель швидко підкорила весь музичний світ. І не дивлячись на ультракомпактні розміри, інструмент дивує багатством, яскравістю та повнотою звучання.

Taylor GS Mini – дивовижна гітара, що вписується на відмінно в розуміння домашнього комфорту, і яку не хочеться випустити з рук. Оснащена фірмовою системою кріплення грифа Taylor NT® neck, натурального кольору, верхнья дека виготовляється із суцільної деревини тропічного махогону, нижня дека і обичайка з ламінованої сапелі (Sapele).

 

 

Незвичайна конструкція та ретельно підібрані матеріали інструментів Taylor надають виробам певні особливості. Адже чим більше часу грає музикант на такій гітарі — тим більше вона розкриває багатство свого тону, збагачуючи тембр все новими і новими обертонами та набуваючи повноту й багатство звучання. Такі гітари особливо улюблені музикантами, що грають в стилі фолк за їх характерне «пробивне» звучання.

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер