Головна Новини шоу-бізнесу Огляд ZOOM ARQ Aero Rhythmtrak

Огляд ZOOM ARQ Aero Rhythmtrak
Неділя, 20 серпня 2017, 07:08

 

 

ZOOM ARQ Aero Rhythmtrak

 

ZOOM ARQ Aero Rhythmtrak – ДрамаМашина, секвенсер, синтезатор, лупер, і Midi-контролер в одному пристрої.

У цьому огляді ми розглянемо ARQ Aero RhythmTrak – інноваційний інструмент для продакшна й живих виступів «усе в одному», розроблений компанією ZOOM у співробітництві з італійським музикантом і продюсером Адріано Клементе.

ZOOM – компанія, за плечима в якої цілий арсенал інноваційних записуючих пристроїв, – анонсувала вихід новинки на виставці NAMM в 2016 році. Покликання ARQ принести в життя саунд-продюсерів і музикантів абсолютно новий досвід і відкрити нові грані в їхніх відносинах з музикою. Можливості девайсу дійсно вражають: ударні й інструментальні патерни, секвенції, синтезаторні звуки, лупи, запуск кліпів і контроль через MIDI. Більше того, його бездротовий контролер Bluetooth Ring Controller дозволяє музикантам суттєво перетворити свій живий виступ.

Базова станція й кільцевий контролер

ARQ складається із двох потужних компонентів – базової станції (Base Station) (AR-96) і знімного кільцевого контролера (Ring Controller) (AR-96c).

Базова станція

ARQ – це потужний і універсальний інструмент. Base Station (AR-96) уміщає 468 звуків ударних і інших інструментів, десятки цифрових ефектів і потужний звуковий процесор, який містить не тільки 70 «one-shot» семплів, але й повноцінний синтезатор з 531 типом осціляторів з регулюванням, що обгинає й різними видами модуляції для створення унікальних звуків. Також, доступні такі цифрові ефекти: фільтр, дилей і реверберація й інші. ARQ дозволяє створювати абсолютно оригінальні варіації із вбудованих звуків і патернів, або ж обробляти зовнішнє аудіо через подвійні ?-дюймові входи. ARQ може одночасно відтворювати до 32 партій у прямому або зворотному порядку, уривками, зі зміненим питчем і синхронізованими в одному темпі.

Ring Controller

Ring Controller (AR-96c) взаємодіє як з базовою станцією так і з вашим DAW або ios пристроєм за технологією Bluetooth LE. Контролер має 96 педів чутливих до сили натискання й функцією «після дотику», а також вбудований акселерометр, що працює в 3е-х вимірах, який генерує Midi-повідомлення для зміни звуків і ефектів у реальному часі. Уперше, музиканти можуть візуалізувати до 5 партій одночасно. ARQ підтримує як покрокову секвенцію, так і секвенцію в реальному часі, дозволяючи змінювати тембр або тональність простим натисканням кнопки. До 32 партій можуть відтворюватися одночасно, а 400 патернів можуть комбінуватися у будь-якій послідовності для створення повноцінної пісні, яка після може бути оформлений у луп, який у свою чергу може бути відтворений з одного педу – і все це без використання комп`ютера.

Повнофункціональна драм-машина

 

 

ARQ не тільки дозволяє створювати фантастичні партії й патерни ударних, але має можливість створювати біти з використанням Ring Controller як живого інструменту, як у зв`язуванні з базовою станцією так і окремо. ARQ поставляється разом зі значною бібліотекою семплів, які редагуються, організованих у 50 набори, які розбиті по жанрам, можливість записувати свої набори теж є. Виробник обіцяє, що якщо ви хоч раз виступили з ARQ, то вже ніколи не будете використовувати іншу драм-машину.

Секвенція без комп`ютера

 

 

Підхід ARQ до секвенції дозволяє візуалізувати у вигляді справжньої петлі до 5 партій одночасно. Індивідуальні патерни або повноцінні пісні можуть бути згруповані, а вбудований мікшер дозволяє регулювати гучність мутированних або солірованних окремих партій. Кожний інструмент може бути призначений на один або кілька педів. Одночасно можна створювати до 3е-х партій, а програвати аж 33. Тембр або тональність кожної партії можуть змінюватися простим натисканням кнопки. 400 патернів можуть комбінуватися у будь-якій послідовності для створення повноцінної пісні, яку після можна записати в петлю й відтворювати з одного педу.

Лупировання з ARQ

ARQ дозволяє створювати абсолютно оригінальні петлі із вбудованих звуків, патернів або зовнішнього аудіо сигналу. Настроюйте стартову й кінцеву точки, зміните питч, якщо необхідно, вибирайте між прямим і зворотним відтворенням, потім настроюйте кожну петлю на окремий пед. До 32 петель можуть звучати одночасно в одному темпі. ARQ робить процес створення петель ще більш приємним і захоплюючим!

Бездротовий Midi-контролер

 

 

Використовуйте Ring для бездротового контролю всіх ваших Midi-інструментів і пристроїв, підключених до комп`ютера. 96 педів чутливих до сили натискання й функцією післядотику. Вбудований у контролер акселерометр працюючий в 3е-х площинах може використовуватися для зміни звуків і ефектів у реальному часі. Ви можете навіть залінкувати його зі своїм цифровим мікшером і використовувати акселерометр, щоб повністю приборкати рух звуків у просторі. ARQ використовує бездротову Bluetooth LE з низьким споживання енергії, що дозволяє не обмежувати себе в часі виступу.

Еволюція створення музики

ZOOM ARQ Aero Rhythmtrak – це абсолютно інноваційний інструмент, здатний управляти DAW або іншим програмним забезпеченням, додаючи елементи шоу у ваші живі виступи.

Основні технічні характеристики

 • Містить 468 звуків ударних і інструментів («one-shot» семплірованні хвильові форми), 70 типів звуків для синтезу й десятки цифрових ефектів.
 • Ring Controller може використовуватися бездротовий контролер для запуску аудіокліпів із програмного забезпечення DAW.
 • 96, що настроюються педів чутливих до сили натискання й функцією післядотику. 160 кольорових LED індикаторів.
 • Функція Grip Detection для автоматичного попередження випадкових натискань.
 • Акселерометр, що працює в 3е-х площинах для зміни параметрів ефектів і відправлення повідомлень MIDI.
 • Кнопки для REC/PLAY/STOP і окремий On/Off для ефектів.
 • Можливість використання до 5 ефектів одночасно.
 • Split режим, що дозволяє призначати один інструмент набудовувати на різні педи.
 • Вбудований мікшер для настроювання гучності, солірування й мутирування.
 • Настроювання квантизації й свінгу.
 • Можливість перемикання чутності й/або візуалізації натискань.
 • Дуальні ?-дюймові входи.
 • Запис аудіо з патернів, пісень, з SD-карти або вхідного аудіосигналу.
 • Створення до 99 моно- або стерео петель, відтворення до 32 одночасно.
 • Регулювання стартової й кінцевої точки лупи у реальному часі.
 • Синхронізація петлі по темпу, зміни пітчу й зворотне відтворення.
 • Програмувальний синтезаторний процесор.
 • 531 тип осціляторів, 16-голосна поліфонія.
 • Керування звуком включає ефекти, генератори, що обгинає, покрокову й плаваючу модуляції.
 • Спеціальна кнопка для синхронізації темпу.
 • Led-анімація.
 • Подвійні ?-дюймові лінійні входи й окремий ?-дюймовий вихід для навушників зі спеціальним контролем гучності.
 • Usb-порт і слот SD-карти.
 • Bluetooth LE зі зменшеним споживання енергії.

На підставі матеріалу http://blog.dubspot.com/

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер