Головна Новини шоу-бізнесу Компанія «Лайтек» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»

Компанія «Лайтек» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Неділя, 27 серпня 2017, 08:35

 

 

Компанія «Лайтек» заснована в 1996 році.

Почавши із продажу й прокату професійного устаткування для шоу-бізнесу, сьогодні компанія є лідером у своїй галузі, і пропонує комплекс технічних рішень по інсталяції шоу- техніки.

Маючи багаторічний успішний досвід комплексного проектування й інсталяції устаткування, компанія «Лайтек» здатна забезпечити рішення, яке містить у собі:

  • розробку проекту;
  • узгодження проектної документації;
  • поставку устаткування від виробника;
  • інсталяцію устаткування;
  • уведення в експлуатацію й пуско-налагоджувальні роботи;

А також сучасні технічні рішення по механізації сцен театрів, палаців, клубів і різних шоу-майданчиків на всій території України.

Нами реалізовані численні системні проекти в 20 містах України, про успішність яких свідчать отримані дяки й почесні грамоти.

На території України ми ексклюзивно представляємо кращих світових виробників світлового, звукового устаткування, спецефектів і сценічних конструкцій, а розгалужена мережа партнерів і налагоджений сервіс, дозволяють нам якісно реалізовувати проекти по всій країні.

Наша компанія нагороджена почесною медаллю й національним сертифікатом, що підтверджують, що Лайтек визнаний ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2010 у сегменті «Оптова торгівля іншими непродовольчими товарами споживання, які не ставляться до інших груп», увійшовши в 20 кращих й зайнявши 12 місце серед більш ніж 300 компаній.

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер