Головна Новини шоу-бізнесу Світлодіодні стробоскопи JDC1 від GLP

Світлодіодні стробоскопи JDC1 від GLP
Середа, 30 серпня 2017, 05:03

 

 

Компанія GLP (German Light Products) має 23-літній досвід на ринку світлотехніки і славиться новаторськими розробками. Їхньою новою визначною новинкою став гібридний світлодіодний стробоскоп моделі JDC1.

Потужність стробоскопа

По центральній лінії розташувалися 1140 світлодіодів Osram RGB, які розділені на 12 секцій. Кольорові світлодіоди мають кут променя у 100 градусів.

 

 

Керування

Наступною особливістю є те, що можна управляти кожною із секцій приладу окремо. Керування відбувається через DMX-512 і 5-контактне XLR рознімання для підключення вводу/ виводу. Так само, приладом можна управляти, перемикаючись між базовим режимом на 4 канали й доповненим 66-канальним режимом.

При вазі в 11 кг, JDC1 може легко обертатися на 190 градусів, долаючи цю відстань менше, чим за секунду. Стробоскоп можна встановити на сцені, щоб промінь світив безпосередньо на виконавця, а можна підвісити над сценою, і тоді світло буде падати на глядачів. Тобто, можливий і ефект чіткого стробу й розсіяного світла.

 

 

Охолодження

Вбудовані вентилятори (два в підставі й чотири в самому приладі) не дозволять йому перегрітися. За рахунок безшумного механізму вони остудять стробоскоп. Так що, шоу може тривати, хоч, усю ніч.

Живлення

У цій моделі відсутня ксеонова лампа. Живлення подається через кабель до панелі Neutrik TRUE1 до кожного світлодіода. Прилад споживає 1200 Вт, і тому він може працювати у будь-якому положенні. Скляна кришка захищає світлодіоди від ушкоджень, а в бічній частині є usb-порт для підзарядки.

Висновок

Таким чином, гібридний стробоскоп JDC1 є прекрасною комбінацією якісних світлових ефектів і доступний по вартості.

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер