Головна Новини шоу-бізнесу Акустична система JBL VTX встановлена в Mega Star Arena (Малайзія)

Акустична система JBL VTX встановлена в Mega Star Arena (Малайзія)
Четвер, 07 вересня 2017, 07:40

 

 

Нещодавно у багатофункціональному центрі «Мега Стар Арена» (Mega Star Arena, MSA), Куала Лумпур, Малайзія, встановили нові акустичні системи. Команда MSA звернулися до HARMAN Professional Solutions за допомогою: потрібно було запропонувати рішення, яке б забезпечило ідеальний звук для заходів різних типів.

MSA, розташована в Кучай Ламі, ідеально підходить для проведення більшості заходів та виступів у країні. Концертний майданчик має площу 1672 кв.м., залу відкритого планування, яку можна перебудувати відповідно до потреб кожного заходу. Майданчик також оснащено за останніми технологіями аудіо-візуальних рішень. Тепер це місце може бути перетворене на театр, залу для урочистих заходів, конференц-центр для бізнес-зустрічей та семінарів та навіть місце для недільних церковних зібрань.

Для досягнення поставленої мети було обрано лінійний масив JBL VTX V25 3-Way. Спочатку акустику надали як тестовий зразок на декілька місяців. Після випробування під час живих виступів система довела свою якість і продуктивність та її встановили на постійній основі.

Крім того, лінійний масив JBL VTX V25 було доповнено 18-дюймовими сабвуферами JBL VTX S28 Dual 18. Динаміки V25 забезпечують потужний звук у компактному, легкому корпусі, що ідеально підходить для таких місць, як MSA. Закріплення динаміків проведено за допомогою спеціальної рами JBL VTX-V25-AF, яка забезпечує підвісні або наземні кріплення для динаміків VTX24 та S28 з усіма відповідними рамними та контактними отворами для швидкого та ефективного монтування систем. Під час роботи динаміків використовуються підсилювачі Crown IT 1200 HTD та Crown IT 4X3500HD, які встановлено у рекову систему Crown VRack, яка є мобільною та стійкою до можливих ударів або вібрацій.

Також було обрано цифрову мікшерну консоль Soundcraft Vi3000, що має 36 фейдерів та 24 шини моно/стерео, а також панель керування з чотирма сенсорними екранами Vistonics IІ, що надають можливість двом звукоінженерам одночасно керувати консоллю.

Консоль використовується разом з процесором Soundcraft Realtime Rack Ultimate Sound Plug-in Engine, що має 74 плагіни. Soundcraft Realtime Rack надає доступ до емуляторів пристроїв аналогової обробки від Universal Audio. Програма Realtime Rack надає операторам консолі Vi усе необхідне для додавання плагінів UAD на окремі канали, aux-шини, та мастер-секцію – це так само легко, як при роботі з реальним аналоговим обладнанням. Продумана система збереження налаштувань дозволяє легко викликати усі плагіни та налаштування, разом з тим мережева інтеграція із серією Vi гарантує, що всі параметри програми надійно зберігаються всередині консолі. Консоль Vi3000 разом з Soundcraft Realtime Rack є потужним інструментом, що здатен відтворити ідеальний звук для заходів будь-якого типу.

 

Використані продукти:

  • JBL VTX V 25-II;
  • JBL VTX – S28;
  • JBL V25 AF;
  • Crown IT 1200 HTD;
  • Crown IT 4X3500HD;
  • Crown VRack;
  • Soundcraft VI3000;
  • Soundcraft Realtime Rack Ultimate.

Професійне звукове обладнання корпорації Harman Professional ви можете придбати в офіційного представника в Україні – компанії «Комора». Для своїх клієнтів компанія «Комора» пропонує навчання, освітні семінари, доступ до необхідних матеріалів та гарантійну підтримку обладнання в авторизованому сервісному центрі.

 

Інформацію надала компанія «Комора»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер