Головна Новини шоу-бізнесу Портал для музикантів «Музикант.укр» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»

Портал для музикантів «Музикант.укр» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
П'ятниця, 08 вересня 2017, 07:59

МУЗИКАНТ.укр (він же Musician.UA) – це спеціалізований портал, присвячений музичній індустрії: він створений для Музикантів і для всіх, хто – так чи інакше – пов`язаний зі світом Музики.

Головна місія проекту МУЗИКАНТ.укр – розвиток музичної культури України. Для цього важлива якісна взаємодія всіх учасників ринку між собою. Тому ми пропонуємо:

 • легкі й зручні у користуванні СЕРВІСИ на допомогу професіоналам і аматорам;
 • великий КАТАЛОГ музичних інструментів і обладнання;
 • корисний і пізнавальний КОНТЕНТ;
 • широкий ВИБІР МУЗИЧНИХ ТОВАРІВ та ПОСЛУГ, необхідних для всіх учасників ринку.

СЕРВІСИ

 

 

Наша особлива увага зосереджена на співпраці професіоналів: саме тому ми створили Клуб Музикантів – спеціальний Інтернет-ресурс для комунікації виконавців, продюсерів, організаторів концертів та діячів шоу-бізнесу, загалом. Це єдина база даних учасників музичного простору: робота для Музикантів, Артистів, Технічного Персоналу і всіх учасників ринку. Сервіс допомагає виконавцю заявити про себе (потрібно лише оформити власний профіль та вести офіційний блог), а замовнику знайти потенційного виконавця у систематизованому каталозі спеціалістів/виконавців (опублікувавши замовлення).

 

 

Об’єднати представників музичного простору покликаний і сервіс Барахолка. Спеціально для тих, хто хоче продати свій (або купити вживаний) інструмент, звукове чи відеообладнання, аксесуари та багато іншого, у нас діє безкоштовний майданчик для особистих оголошень. Покупцеві зручно ознайомитися одразу з усіма комерційними пропозиціями та обрати саме те, що потрібно. Користувач сервісу Барахолка може виставити на продаж будь-яке музичне обладнання та інструменти: вони “прив’язуються” до товарної позиції в уже наявному Каталозі – Вам лише потрібно описати, у якому стані товар, додати фото товару і умови продажу/доставки. Покупцеві доступні всі дані для перегляду в систематизованому вигляді – новий товар він бачить разом з усіма пропозиціями вживаних товарів даної моделі. Тепер не потрібно нічого шукати додатково – всі пропозиції щодо даного товару представлені на одній сторінці: обирайте і контактуйте з Власником безпосередньо або скористайтесь Безпечною угодою на нашому порталі, звернувшись до нас за професійним супроводом.

 

 

Крім того, у нас функціонує Гітарна майстерня, а сучасний Сервісний центр надає комплекс послуг з обслуговування музичного обладнання.

КАТАЛОГ

Великий систематизований Каталог музичного обладнання та інструментів, а також інших товарів для шоу-індустрії – доступний українською, російською та англійською мовами. Приємні для ока, легкі у сприйнятті літературні описи кожної товарної позиції з якісними фото та вкладкою про точні дані технічних характеристик неодмінно допоможуть Вам у виборі.

ЗМІ: МУЗИЧНИЙ ОНЛАЙН-ОГЛЯДАЧ

 

 

МУЗИКАНТ.укр – це музичний онлайн-оглядач. Експертна думка фахівців даної сфери зорієнтує Вас у непростому, але захопливому світі звука, допоможе з’ясувати технічні питання, підкаже важливі напрямки у подальшому вдосконаленні. У нас Ви дізнаєтеся про актуальні музичні події, про особливості різних професій, ознайомитесь із детальними оглядами спеціального обладнання, технологією виробництва, профільними виставками, а також історією фабрик, новинками світових брендів і не лише – і про все це Вам розповідають професіонали своєї справи.

МАГАЗИН

 

 

І, звичайно ж, у нас зручно здійснювати покупки. Наш Інтернет-магазин пропонує найпопулярніші товари з урахуванням розумного балансу «ціна-якість». Вартість продукції відповідає поточній ситуації на ринку, завдяки єдиній ціновій політиці, встановленій офіційними представниками торгівельних марок. Однак, у нас діє програма лояльності: постійним користувачам із позитивною історією платежів пропонуються бонуси, знижки на товари і подарунки, працює послуга «Кредит довіри» у програмі «Товар на виплату» і безліч інших цікавих та корисних маркетингових інструментів, створених для Вас за принципом «виграти-перемогти».

 

МУЗИКАНТ.укр – це результат різнопланової діяльності й закономірне втілення основних ідей компанії «Allegro-Music», яка є ексклюзивним офіційним представником та дистриб’ютором близько 30-ти зарубіжних брендів – виробників музичних інструментів та обладнання. Наші безпосередні задачі полягають в постачанні якісних музичних інструментів, звукового і світлового обладнання, музичних аксесуарів і не лише. В нашому асортименті представлені інноваційні продукти та унікальні бренди – серед них такі, як:

 • «Arturia», Франція – MIDI-клавіатури, MIDI-контролери та ритм-машини, музичне програмне забезпечення, база звуків;
 • «Antonio Martinez», Нідерланди – класичні гітари;
 • «Bespeco», Італія – аксесуари для музичних інструментів: стійки та підставки, кабелі й конектори, чохли і кейси, музична електроніка;
 • «DR Strings», США – винятково струни: саме завдяки цьому максимально якісна та унікальна продукція;
 • «EBS», Швеція – топове басове підсилення: кабінети й підсилювачі, басові й гітарні педалі ефектів, струни для бас-гітари;
 • «FL Studio», Бельгія – музичне програмне забезпечення №1 у світі;
 • «Galli», Італія – струни для музичних інструментів;
 • «Gemini», США – обладнання для DJ, звукове обладнання, контролери, мікрофони і радіосистеми;
 • «Grimshaw», Англія – акустичні, напівакустичні та електрогітари;
 • «Hayman», Англія – ударні установки, барабанні палички, перкусія;
 • «Hiwatt», Англія – гітарне і басове підсилення;
 • «Hora», Румунія – струнні та струнно-смичкові інструменти, пан-флейти і загалом широкий вибір народних музичних інструментів, зокрема, ручної роботи;
 • «Korala», Індонезія – укулеле і запасні частини та аксесуари для них;
 • «Lag», Франція – чи не всі наявні види гітар та аксесуари для них на найвимогливіший смак;
 • «Lewitt», Австрія – мікрофони різного призначення;
 • «Maximum Acoustics», Україна – акустичні системи, підсилювачі потужності, аксесуари для звукового обладнання та музичних інструментів;
 • «Mahalo», Індонезія – розмаїття укулеле різних цінових категорій із незмінно пристойною якістю;
 • «Miditech», Німеччина – MIDI-клавіатури, аудіоінтерфейси, звукові модулі;
 • «Orla», Італія – синтезатори, цифрові піано, роялі та органи;
 • «Peace», Тайвань – ударні інструменти, барабани і аксесуари для них;
 • «Premier», Англія – барабани та ударні установки, маршова перкусія, оркестрові ударні інструменти;
 • «Prodipe», Франція – мікрофони, студійні монітори, акустичні системи, навушники, аксесуари;
 • «Source Audio», США – гітарні педалі ефектів, гітарні процесори;
 • «Techra», Італія – карбонові барабанні палички;
 • «Zalizo», Україна – тарілки для барабанів;

а також широкий вибір іншої продукції, перевіреної нашими спеціалістами та схваленої для продажу на території України, – і асортимент постійно доповнюється.

 

Користуючись сервісами проекту МУЗИКАНТ.укр, кожен отримує найвигідніші умови. Завдання бути максимально корисним для Музикантів реалізоване – користуйтесь! Ми робимо все для Вашої зручності й допомагаємо кожному отримати омріяне, тому що ми впевнені – Музикант Музикантові Друг!

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер