Головна Новини шоу-бізнесу Jazz Kolo – новий сезон

Банер
Jazz Kolo – новий сезон
Понеділок, 11 вересня 2017, 06:53

 

 

Новий сезон JAZZ KOLO – це п`ять міжнародних джазових проектів за участю музикантів з Європи та України та п'ять джазових конкурсів молодих виконавців.

Кожний конкурс проходитиме у Києві в Інституті музики ім. Глієра. Перший конкурс - Jazz Guitar Kolo - відбудеться 3 жовтня. Голова журі - відомий польський гітарист Марек Напьорковський, члени журі: Олександр Злотник, Олександр Павлов, Ігор Закус.

На наступний день заплановано концерт-зйомка, запис та нагородження переможців у Києві , в Палаці Україна (Малий зал).

КОНКУРС

Конкурс складатиметься з двох турів:

  • 1-й тур – відбір 10-ти учасників конкурсу членами журі за допомогою надісланого відео та методом голосування в інтернеті.
    Усі відео будуть представлені на сторінці конкурсу у facebook. Відбір 10-ти учасників відбуватиметься з 7 вересня по 1 жовтня
  • 2-й тур – виступ 10-ти учасників у Києві в Інституті музики ім.Глієра з організованими ритм-секціями, де вони зіграють по дві п`єси різного характеру.

Переможці конкурсу (1, 2, 3 місце) отримають нагороди від компанії РеалМюзік і наступного дня візьмуть участь у концерті-зйомці в Палаці «Україна».

УМОВИ КОНКУРСУ

  1. До участі в конкурсі запрошуються молоді люди, віком від 15 до 30 років, які грають імпровізаційну музику (blues,jazz,funk,fussion…).
  2. На перший тур потрібно вислати відео двох п’єс різного характеру на адресу організаторів ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )
  3. У другому турі 10 відібраних учасників грають по два твори (різного характеру: джазові, блюзові… стандарти або авторські п’єси) з ритм-секцією (однакова для всіх).
  4. Дорога та проживання - за власні кошти.

ПРИЗИ

Переможець, який посяде перше місце, отримає музичний інструмент (електро-гітара, барабани і т.д.) від компанії РеалМюзік, а також право взяти участь у запису та зйомці концерту в Палаці «Україна» (малий зал, Київ)

За друге та третє місця переможці одержать цінні подарунки від компанії Musician, а також право брати участь у запису та зйомці концерту в Палаці «Україна» (малий зал, Київ).

ІДЕЯ

Головна ідея, покладена в основу конкурсу, - інтеграція українських музикантів у європейський джазовий простір, виведення на поверхню молодої генерації українських музикантів, стимулювання майбутнього українського джазу, його розвитку.

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер