Головна Новини шоу-бізнесу Компанія «Музична Лавка» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»

Компанія «Музична Лавка» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Понеділок, 11 вересня 2017, 10:15

 

 

З 1996 року «Музична Лавка» має честь представляти на ринку цілий ряд найвідоміших світових фірм-виробників, завдяки чому компанія має в своєму розпорядженні широким асортиментом музичних інструментів і аксесуарів, звукопідсилюючого і світлового обладнання.

Ми є регіональними партнерами по брендам AKG, Sennheizer, Shure, BOSS, Roland, RCF, Kawai, Fender, Ibanez, Gibson, Boss, Daddario, K &M, Behringer, Denon, Numark, Focusrite, Tascam, RCF, Casio, Roland, Showtec, JBL, Sanyo, ін.

Раді запропонувати вашій увазі продукцію відомих фірм - навушники, вокальні та студійні мікрофони та радіосистеми, гітари, електропіано і органи, гітарні ефекти, акустичні системи, мікшери, підсилювачі, студії звукозапису та іншу аудіоапаратуру.

Високоліквідна продукція швидко знаходить свого покупця, а індивідуальний підхід і гнучка система знижок дозволяє нам знайти оптимальне рішення для кожного. З 2001 року діє власний сервіс-центр з ремонту та обслуговування апаратури. У сфері музичного бізнесу на Україні успішно працюють наші регіональні представники і ми завжди раді новим контактам.

 

 

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер