Головна Новини шоу-бізнесу Джаз в 3D аудіо: концерти у джазовому клубі Moods у форматі AMBEO 3D Audio від Sennheiser

Джаз в 3D аудіо: концерти у джазовому клубі Moods у форматі AMBEO 3D Audio від Sennheiser
П'ятниця, 15 вересня 2017, 08:52

 

 

Легендарний джазовий клуб Moods у Цюріху створює нову потокову платформу для своїх концертів — moods.digital. Новий «Цифровий концертний клуб» Moods вже завоював популярність пропонуючи, як живі трансляції, так і по запиту, й тепер виводить свої концерти на новий рівень – до кінця року в AMBEO 3D буде презентовано більше 20 концертів. Деніел і Андоеас Сеннхайзери (Daniel and Andreas Sennheiser), со-керівники компанії Sennheiser, і Клаудіо Каппелларі (Claudio Cappellari), со-директор клубу Moods, обіцяють, що слухачі одержать ні з чим не порівнянні відчуття від прослуховування.

Джазовий концерт захоплює аудиторію наповненням басового звучання і характерними саксофонними соло. Аматори джазу не прагнуть упустити жодного нюансу й прагнуть повністю поринути у фантастичні звуки імпровізації музикантів. Дотепер ці унікальні відчуття були досяжні тільки на концертах. І хоча є живі альбоми й концертні записи, стандартні можливості звукозапису не здатні відтворити чарівну магію такого вечора.

Це саме те, що Sennheiser і Moods прагнуть змінити у своєму співробітництві: moods.digital – це перша у світі потокова платформа, що пропонує концерти у форматі AMBEO 3D. Із цим чудовим форматом усі чари й специфічний шарм джазового концерту приходять у житлові приміщення передплатників.

«При записі джазової музики якість звуку може стати, такою як її створюють, так і руйнівним фактором аудіо відчуттів слухача, –казав Клаудіо Каппелларі. – Можливість одержання нашими гостями у прямому етері відчуттів, сумірних з перебуванням на концерті, достовірно завдяки аудіо технології AMBEO 3D».

«Важливість потокового віщання постійно росте – усе більше й більше людей насолоджуються живими подіями вдома. З бінауральними записами AMBEO 3D такі концертні відчуття неймовірно реальні», – поясняв Дениел Сеннхайзер. Доктор Андреас Сеннхайзер додав: «З AMBEO джазові ентузіасти в усьому світі зможуть насолоджуватися висококласними концертами Moods, так якби вони перебували у клубі».

Для здійснення звукозапису на найвищому рівні Moods використовує рішення «AMBEO for Binaural». NeumannKU 100, виконаний у вигляді манекена голови, записує концерт точно так само як і слухач буде її сприймати. Манекен оснащено двома високоякісними мікрофонами, розташованими в нього у «вухах», які сприймають звукову картинку в 3D. Цей бінауральний запис несе повну просторову інформацію, яка потім відтворюється без погрішностей при прослуховуванні через звичайні стереонавушники. Слухач може насолоджуватися зовсім природнім, прозорим і просторовим звуком.

Сценічні мікрофони для стереоміксу використовуються в якості крапкових мікрофонів для окремих інструментів у міксі AMBEO. Їхні сигнали змішуються із записом манекена й чудово позиціонуються за допомогою плагинів AMBEO.

Передплатники moods.digital зможуть випробувати нову зміну потокової передачі звуку завдяки пробному прослуховуванню, усі шанувальники джазу зможуть слухати й насолоджуватися зразком музичного мистецтва світового класу в неймовірному 3D аудіо.

 

Інформацію надала компанія «Індіго Мьюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер