Головна Новини шоу-бізнесу Як обрати генератор диму?

Як обрати генератор диму?
Вівторок, 12 вересня 2017, 06:25

 

 

Сучасні шоу й заходи не обходяться без використання спецефектів і додаткового світлового устаткування. На сьогоднішній день вибір спецефектів настільки великий, що компанія, яка бажає, щоб усе пройшло на вищому рівні, складно зупинитися на чомусь одному.

Серед усіх установок виділяють генератори диму, які характеризуються своєю функціональністю й простотою застосування. Давайте докладніше розглянемо що це таке і як їх вибирати.

Дим-машини, у відмінності, від генераторів туману, поширюють більш густу пару й тому пристрої часто доповнюються вентиляторами, і містяться у місці, яке визначається експериментально.

Існує кілька видів генераторів диму:

  • генератори легкого диму;
  • генератори важкого диму;
  • генератори туману.

 

 

Моделі першого виду найчастіше використовують під час проведення невеликих концертів або вечірок. Низька вартість спецефектів і гарний ефект задимленої атмосфери роблять їх універсальними помічниками будь-якого заходу. Як правило, разом з «легким димом» застосовуються світлові установки.

Генератори другого виду генерують об`ємний, густий дим, що розстеляється по підлозі. Особливість роботи «важкого диму» полягає в тому, що відтворений дим здобуває температуру, яка в рази менше температури навколишнього середовища. Тому такі генератори ще називають пристроями «холодного» диму. Для збільшення шоу-ефектів нерідко використовують вентилятори, які створюють додаткову силу руху диму по поверхні.

Генератори туману (хейзери) створюють невагомий серпанок, який «розходиться» по всьому просторі. На його поверхні добре відображаються промені світла від прожекторів і лазерних приладів, при тому, що оточення навколо залишається в досить гарній видимості.

Замовники шоу вибирають той тип дим-машини, яка відповідає їх бажанням й меті проведення заходу. Головним показником є потужність генератора. Від потужності прямо залежить яка кількість диму буде виробляться агрегатом за одну хвилину. Даний коефіцієнт підбирається виходячи із площі приміщення, у якому буде використовуватися генератор диму:

 

15-20 м3 < 900 Вт
20-30 м3 1200-1600 Вт
30-40 м3 1600-2000 Вт
40-50 м3 2000-3000 Вт

 

 

Ще однією класифікацією генераторів диму є їх поділ на ті, які можна встановлювати на підлозі й ті, які підвішуються до стелі. Вибір буде залежати від технічної можливості приміщення й бажання замовника заходу.

У компанії «Лайтек» генератори диму представлені брендом Free Color. У моделі SM023 дистанція випуску диму становить 10 метрів і присутнє світлове підсвічування, а модель SM024 має потужність – 1500 Вт.

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер