Головна Новини шоу-бізнесу Контролер DDJ-XP1 від Pioneer DJ

Контролер DDJ-XP1 від Pioneer DJ
Субота, 16 вересня 2017, 06:33

 

 

Pioneer DJ продовжує причаровувати нас новинками, і 12 вересня 2017 року репрезентували унікальний у своєму роді контролер DDJ-XP1.

DDJ-XP1 – це додатковий контролер для Rekordbox DJ, який підключається до ноутбука. Напередодні цієї новинки, компанія спеціально зробила апгрейд до версії рекордбоксу до 5.0. (яку можна безкоштовно скачати на її сайті), і тепер у неї входять додаткові функції й оновлений інтерфейс, які гармонійно доповнюють роботу контролера.

DDJ-XP1 має 32 багатобарвні педи з підсвічуванням, сенсорними кнопками й кнопкою вибору режиму педу, включаючи нові режими Keyboard і Key Shift. Якщо вам не подобається як настроєні режими, їх можна легко відредагувати за допомогою редактора Pad в Rekordbox DJ 5.0.

Контролер працює у 7 режимах, які входили в попередню модель пристрою – DDJ-SP1. Маються на увазі – гарячі точки, слайсер, ролл, семплер, гарячі петлі, автоматичні петлі, які виставляються вручну й динамічно.

Ще однієї характерною рисою приладу є максимально зрозумілий і зручний дизайн.

 

 

Верхня секція служить для керування синхронізацією клавіш і вибору стежин. Нижня секція призначено для запуску 32 педів. Можна легко управляти обраною комбінацією FX, прикладаючись до смуг слайду FX і переміщаючи палець нагору й униз.

Відмінною фішкою нової моделі контролера є режим Silent Cue. При натисканні на клавішу цього режиму, трек зупиниться у потрібному місці, і при наступному запуску музики, швидкість звучання не збільшиться, навіть, якщо буде збільшена, швидкість руху вертушок.

DDJ-XP1 має вагу 1,5 кг, прекрасно сполучимий з останньою версією Windows і Mac, і буде доступний для придбання з кінця вересня 2017 року.

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер