Головна Новини шоу-бізнесу Барабанний день: майстер-клас барабанщика O.Torvald Олександра Солохи у магазині «Реалмюзік»

Барабанний день: майстер-клас барабанщика O.Torvald Олександра Солохи у магазині «Реалмюзік»
Середа, 13 вересня 2017, 13:06

 

 

Увага! 30 вересня дощ на Подолі відміняється: замість нього тарабанити буде Олександр Солоха із групи O.Torvald, яка, звичайно ж, не має потреби у презентації!

Олександр Солоха – не просто учасник одного із самих популярних українських рок-бендів, але й офіційний артист швейцарського бренду Paiste, одного зі світових лідерів з виробництва тарілок! Олександр захопився барабанами у 15 років. Переїхавши у Київ в 2007 році, почав професійно займатися музикою. Рік по тому він приєднався до групи FACTOR 150, з якою поринув у гастрольну й студійну діяльність. Швидко удосконалюючись в улюбленій справі, в 2010 році Олександр став барабанщиком O.Torvald . Разом музиканти відіграли безліч концертів і фестивалів, записали 5 альбомів. З 2014 року Олександр також грає в групі Zetetics.

Отже, наш герой віддає перевагу одній із самих музичних серій тарілок від PaisteSignature Precision. У його сеті:

  • Signatureprecision Hats 14``.
  • Signatureprecision Thin Crash 18``.
  • Signatureprecision Crash 18``.
  • Signatureprecision Heavy Crash 20``.

Палички в чарівних руках Олександра Солохи, поза всякими сумнівами, здатні заворожити самого спокушеного слухача й музиканта, що вже казати про новачків! На зустрічі з майстром ви зможете разом почаклувати над ритмічними малюнками, довідатися з перших вуст секрети його майстерності. Також вас чекають пісні, що полюбилися всім, з репертуару груп O.Torvald, Zetetics і не тільки. І навіть це ще не все: під час майстер-класу ви також одержите спеціальну знижку на продукцію Paiste – до -20% і на барабанні палички Rohema -10%!

І нехай замість крапель осіннього дощу шкіру покривають священні крапельки поту від продуктивної гри на ударній установці. Так що приходите гарненько запітніти разом з Олександром Солохою!

 

Вхід вільний

Дата: 30.09.2017

Адреса: м.Київ, вул. Хорива, 25, магазин «РеалМюзік»

Час: 16:00

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер