Головна Новини шоу-бізнесу Система Allen&Heath dlive забезпечила якісний звук у Будапештській опері!

Система Allen&Heath dlive забезпечила якісний звук у Будапештській опері!
Неділя, 17 вересня 2017, 08:36

 

 

Мікшерна система S-класу Allen & Heath dLive недавно використовувалася у гала-концерті, присвяченому Чемпіонату світу з водних видів спорту (FINA World Championships 2017). Концерт пройшов на одній із престижнейших сцен – у театрі Opera House у Будапешті, Угорщина.

В 2017 році чемпіонат проходив в Угорщині. Нагадаємо, що він проводиться кожні два роки в різних локаціях. У чемпіонаті брали участь спортсмени із усього світу, які змагалися в плаванні, дайвінгу, запливах на відкритій воді, синхронному плаванні й водному поло. Гала-концерт, що відбувся наприкінці змагань, складався з виступів симфонічного оркестру з хором і оперними солістами. Тоді ж пройшла й церемонія FINA Awards.

 

 

Місцева прокатна компанія, AV Advice Ltd., забезпечила відповідність технічним вимогам події завдяки системі dlive, що полягає з консолі S7000 (оснащеної інтерфейс-картами Dante і Waves), мікшерного река DM64 і двох реків розширення DX32 с резервним підключенням до мікшерного реку. Для забезпечення звукооператорам дистанційного доступу також використовувався контролер IP8.

Система відповідає всім вимогам до якісного живого звуку й надає, зокрема, багатоканальне посилання сигналу для національних телеканалів. За словами звукорежисерів Baranya Tamаs і Turcsаn Andrаs, що працювали на концерті, гнучкість і керування сценами системи dlive роблять її ідеальним вибором для взаємодії з різноманітністю подій у програмі чемпіонату.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер