Головна Новини шоу-бізнесу Компанія «АРТ-Р» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»

Банер
Компанія «АРТ-Р» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Вівторок, 19 вересня 2017, 06:43

 

 

Історія. Більш 20 років у шоу бізнесі

Компанію «АРТ-Р» було засновано у 1992 році. Вона розпочала свою діяльність із технічного забезпечення світловим і звуковим устаткуванням найбільших масових видовищних заходів в Одесі. Її фахівці увесь час активно переймали досвід та знання закордонних компаній, і згодом компанія «АРТ-Р» стала імпортером й ексклюзивним представником на території України устаткування провідних світових брендів у галузі шоу-технологій.

Професійна техніка для шоу-бізнесу

Компанія «АРТ-Р» надає послуги в царині технічного забезпечення професійним світлом, звуком, відео проекційними системами, LED екранами, прожекторами, підлогами, зносостійкіми підлоговими покриттями, інтерактивними системами, лазерними шоу системами, сценічними конструкціями, спецефектами тощо.

Основні напрямки діяльності компанії:

  • дизайн і проектування,
  • продаж,
  • інсталяція «під ключ»,
  • пусконалагоджувальні роботи,
  • навчання персоналу,
  • гарантійне обслуговування,
  • технічна підтримка,
  • консультації в процесі експлуатації.

Архітектура шоу

Із приходом нового тисячоріччя шоу-технології виходять за рамки приміщень, компанія АРТ-Р починає активно розбудовувати на території України нові технології світлодіодного освітлення. Так у діяльності компанії з`являється новий напрямок – архітектурне й ландшафтне освітлення, до якого згодом із впровадженням інноваційних технологій додається й озвучування фасадів, ландшафтів і водойм.

Перші руки

На сьогоднішній день компанія АРТ-Р є однієї з найбільших фірм-постачальників і дистриб'юторів устаткування в сфері шоу-бізнесу на території України, представляючи відомих світових виробників професійного: світлового, звукового, лазерного, сценічного, Dj- устаткування й обладнання для спецефектів. США, Італія, Франція, Німеччина, Англія, Китай, Корея, Японія, Нова Зеландія, Іспанія, Данія, Угорщина, Нідерланди – компанії виробники устаткування розташовані по усьому світу, забезпечуючи різноманітний асортименти й ціновий охват, а прямі контакти з виробниками завжди допомагають здобути не тільки кращі ціни, але й найкращі відповідності товарів потребам клієнта.

Наші клієнти

Бари, ресторани, нічні клуби, казино, готелі, концертні зали, театри, торгово-розважальні центри – підходячи до реалізації кожного свого проекту, компанія «АРТ-Р» прагне досягти максимально високої якості, втілюючи сучасні світові тенденції й зберігаючи індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Команда кращих

Головний актив компанії – професійні кадри. У бізнес-підрозділах компанії «АРТ-Р» працюють висококваліфіковані співробітники. Менеджери проектів і технічний персонал проходять обов`язкове стажування в компаніях виробників устаткування (стаж роботи багатьох співробітників в компанії «АРТ-Р» більше 10 років). Інтелектуальний потенціал у комбінації з досвідом і гнучкою кадровою політикою забезпечують компанії «АРТ-Р» тверді позиції на ринку шоу-бізнесу сьогодні й дозволяють упевнено дивитися у майбутнє.

Інсталяційний відділ і експлуатаційна група

Інсталяційна й експлуатаційна групи компанії «АРТ-Р» надають великий вибір послуг при розробці й реалізації проектів. Її менеджери дають можливість дизайнерам по світлу й звуку повністю розкрити свій творчий потенціал, втілити будь-яку творчу фантазію й максимально задовольнити потреби клієнта. Створити шоу, що викликає у відвідувачів (глядачів і слухачів) почуття захвату й незабутні враження. Після візуалізації фахівці технічного відділу, здійснюють розробку й впровадження нестандартних систем керування динамічним освітленням й звуком, інсталяцію устаткування, запуск і настроювання систем, а експлуатаційна група займається наступною технічною підтримкою й консультуванням у процесі подальшої експлуатації.

Власна прокатна компанія

Компанія «Гранд Майстер», заснована в 1992 році, як структурний підрозділ компанії «АРТ-Р», на сьогоднішній день є однією з ведучих у сфері шоу-бізнесу України. Багатий парк устаткування, що перебуває в розпорядженні компанії «Гранд Майстер», дає можливість задовольнити райдер самого вимогливого артиста. Багаторічний досвід роботи дозволяє успішно брати участь у самих різних проектах, як ділових, так і святкових. Презентації, виставки, покази мод, концерти, конференції, з`їзди, корпоративні заходи, відпочинок на відкритому повітрі - усе це фахівці компанії готові оснастити якісним устаткуванням. Менеджери компанії підберуть комплект устаткування, що максимально відповідає вимогам і побажанням замовника, а її технічні фахівці відстежать усі етапи проведення заходу, зроблять настроювання орендованого устаткування.

Власний сервісний центр

Наявність потужного сервісного центру дає фірмі реальну можливість забезпечити виконання гарантійних зобов`язань і здійснювати оперативне сервісне обслуговування. Сервісний центр «АРТ СЕРВІС» заснований у 1992 році як базова майстерня з ремонту й технічному обслуговуванню професійного світлового, звукового й лазерного устаткування, а так само устаткування для спецефектів. Високу якість обслуговування надає клієнтам компанії 20-літній досвід й високий професіоналізм технічного персоналу, який стажувався у виробників професійної техніки.

«АРТ СЕРВІС» оснащений сучасним ремонтно-діагностичним устаткуванням та має у своєму розпорядженні оперативний склад найбільш затребуваних запчастин, що дозволяє значно скоротити час ремонту.

Постійне прагнення до росту

Багатий досвід компанії, висококласний технічний персонал, успішно реалізовані проекти, а також грамотна стратегія розвитку дозволила компанії зайняти лідируюче положення на ринку й стати широко відомою не тільки в Україні, але й за її межами.

Контактна інформація:

адреса: 65010, м. Одеса, Адміральський проспект, 16;
тел.: +38 (048) 777 14 81;
тел./факс: +38 (048) 777 14 82;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
skype: manager2.art-r
Інтернет: http://artr.com.ua/

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер