Головна Новини шоу-бізнесу Українська лабораторія «Ambient Аcoustics» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»

Українська лабораторія «Ambient Аcoustics» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Середа, 20 вересня 2017, 06:31

 

 

Українська лабораторія «Ambient Аcoustics» з 2009 року спеціалізується на виготовленні засобів індивідуальної акустики. Щодня ми створюємо унікальні продукти для музикантів і аудіофілов по усьому світу.

У плині 8 років наша команда постійно розвивається, кидаючи виклик інноваціям і технологічному прогресу. Використовуючи досягнення науки й передового досвіду, підвищуємо якість і ефективність наших продуктів, намагаючись задовольнити кожного клієнта. Для досягнення наших цілей ми об`єднали техніку ручної роботи й переваги цифрових технологій. Кожний продукт ми виготовляємо індивідуально по вашому замовленню, враховуючи унікальні особливості і стрій вуха, ізолюючи його від будь-якого зовнішнього шуму. Наші фахівці й техніки ретельно розробляють аудіо- і електронні компоненти, щоб ви змогли насолодиться кожним звуком.

Наші індивідуальні кастом монітори (СIEM) відмінно зарекомендували себе серед музичних виконавців на концертах з високими рівнями шумів.

Сьогодні ми спеціалізуємося на виготовленні:

  • Індивідуальних усередині вушних кастом моніторів для професійного застосування на сцені, у студіях звукозапису й для прослуховування музики.
  • Індивідуальних засобів захисту від шуму різної природи по зліпках вух (активні беруши із шумозаглушенням, пасивні беруши для сну й плавання, беруши для музикантів).
  • Кабельної продукції для засобів комунікації.
  • Засобів непомітної комунікації по зліпках вух (телесуфлери, охоронні й спортивні системи).
  • Усіх видів якісного слухопротезування й аксесуарів до слуховим апаратам.

Серед усієї продукції «Ambient Аcoustics» кожний може знайти «своє звучання», а можливість створення унікального дизайну й арт оформлення по індивідуальних зліпках вух зможе здивувати навіть самих упереджених й вимогливих клієнтів!

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер