Головна Новини шоу-бізнесу Компанія «Алвісс» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»

Компанія «Алвісс» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Четвер, 28 вересня 2017, 06:53

 

 

Виробництвом алюмінієвих ферм компанія «Алвісс» почала займатися у 90-і роки.

Величезне бажання колективу налагодити випуск алюмінієвих конструкцій, дав свої результати.

Сцени виробництва «Алвісс» відрізнялися простотою, надійністю й відносно невисокою ціною, чим завоювали своїх шанувальників по всій країні. Ринок сценічних конструкцій розвивався й виставляв нові вимоги до виробників:

  • зросли навантаження на ферми,
  • збільшилися прольоти сцен,
  • посилилися вимоги до безпеки.

Перед компанією встало питання про переклад виробництва на новий якісний рівень.

У 2006 році керівництвом компанії було ухвалене рішення про будівництво нової виробничо-складської бази. Вибір зупинився на пригороді Києва.

Проектні роботи й будівництво зайняло 2 роки. У підсумку в 2008 році компанія переїхала у нові просторі приміщення. Було закуплено сучасне устаткування: верстати, зварювальні апарати. Проектувалось й виготовлялось оснащення для нових моделей ферм.

Проект на ферми було вирішено замовити в Німеччині, у компанії, що проектує сцени для провідних виробників ЄС і Америки.

Разом з державним підприємством «Науково-технічний центр забезпечення якості й сертифікації «СЕПРОЗ» Національної Академії наук України була проведена робота з атестації виробництва, сертифікації продукції й технологій ТОВ «Алвісс».

Тісне співробітництво з Інститутом електрозварювання ім. Патона НАН України дозволяє компанії впроваджувати сучасні методи зварювання з наступною їхньою сертифікацією.

Впроваджена система вхідного контролю якості матеріалів, що надходять, з підтвердженням згідно DIN EN 10204 3.1.b.

Головний зварник компанії «Алвісс» успішно пройшов навчання й атестацію по програмі «Міжнародний інженер зварник». Зварники атестовані згідно стандарту ISO 9606-2.

Колектив компанії готовий до виконання самих складних завдань.

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер