Головна Новини шоу-бізнесу Компанія «KOBZAR LOGIC» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»

Компанія «KOBZAR LOGIC» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
П'ятниця, 29 вересня 2017, 09:51

 

 

KOBZAR LOGIC - українська компанія – дистрибутор професійного звукового та світлового обладнання, центральний офіс якої розташований в самому серці Одеси. Кваліфіковані спеціалісти, загартовані десятками проектів по всій Україні та виключно високоякісне обладнання - це формула нашого успіху.

В нашому арсеналі є рішення для будь якої задачі, від домашньої звукової системи до елементів лінійних масивів для стадіонів та великих концертних залів.

Наразі компанія активно нарощує регіональних представників, та виходить на ринок роздрібної торгівлі. Пропонуємо вигідні умови для партнерів.

Дещо про основні бренди:

AudioFocus - бельгійський виробник професійних звукових систем, який активно увійшов у музичне життя України. Десятки концертів відпрацьовано на портальних та лінійних системах цього бренду, команди таких гуртів як Монатік, Оторвальд, Ілларія вже працювали на AudioFocus.

XTA Electronics - здається в професійних колах немає жодної людини, котра не знає цей бренд. Компанія набула всесвітньої відомості завдяки своїм DSP (digital sound processor). На базі високоякісних DSP процесорів компанія виготовляє професійне обладнання для обробки звукового сигналу. Гарантія на обладнання XTA Electronics 5 років!

Color Imagination - відносно молодий китайський бренд професійного світлового обладнання. До переваг слід віднести велике різноманіття продуктів, від професійного студійного світла, архітектурного освітлення до складних приборів для концертів. Все це за більш ніж привабливою ціною!

Повний перелік брендів: AudioFocus, XTA Electronics, Color Imagination, Digisynthetic, AdamHall, LD Systems, Cameo, Palmer Pro, Gravity.

Будемо раді бачити вже існуючих партнерів та бажаючих з нами працювати.

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер