Головна Новини шоу-бізнесу Компанія «Альфа-кейс» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»

Компанія «Альфа-кейс» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Субота, 30 вересня 2017, 06:17

 

Компанія Alfacase займається виробництвом промислових ящиків і валіз для аудіо й відео устаткування на замовлення на українському ринку.

Розробка й виготовлення транспортувальних кофрів, рек-стійок, кейсів для професійного устаткування й апаратури.

Якщо вам необхідно вберегти дороге устаткування при систематичних його переміщеннях (концерти, виставки тощо), то наша продукція саме для Вас. Наші ящики, кейси, реки здатні забезпечити надійний захист навіть габаритного устаткування при транспортуванні.

Вже більш 7 років вітчизняна компанія Alfacase займається виробництвом спеціального твердого впакування для професійних приладів і устаткування.

Девізом компанії Alfacase є фраза «Якість і ще раз якість». Саме тому при виготовленні своєї продукції компанія застосовує тільки високоякісну фурнітуру Penn Elcom (professional case and cabinet components), з Німеччини. Ексклюзивним представником якої, на Україні, є фірма «Умка-1».

Такелажні ящики й реки Alfacase зберігають устаткування від ушкоджень при транспортуванні, від струсів, вібрацій, а також за бажанням замовника від різкого перепаду температур. Уся продукція компанії спроектована таким чином, щоб її було зручно переносити (додатково оснащена ручками, коліщатами і т.п.).

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер