Головна Новини шоу-бізнесу Компанія «KGUBrass» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»

Компанія «KGUBrass» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Неділя, 01 жовтня 2017, 07:15

 

 

Мета нашої компанії - «Створити продукт найвищої якості, який буде цінуватися в усьому світі».

Компанія «KGUBrass» була створена двома українськими музикантами. У 2004 році відбулася перша зустріч, яка поклала початок існування компанії. Але тоді ще зовсім молоді музиканти вчилися у вищому музичному училищі ім. Р.М. Глієра і жили яскравим творчим життям. Завдяки їх спільної діяльності та інтересам, виникла ідея створення нової продукції на українському ринку.

В кінці 2014 року почалася розробка кепсів для труб Bach Stradivarius. І вже на початку 2015 з`явилася перша модель KG UA Standard. В даний час вже розроблено більш ніж 30 різновидів різноманітної продукції. Різноманітне покриття: Рав Брасс, срібло, золото, антічна бронза, лак, отбивка молотком та інше.

Наша компанія у своєму виробництві прагне поєднати стиль, дизайн та унікальність. Знаючи світ музикантів зсередини, і враховуючи побажання виконавців, ми втілюємо наші ідеї у життя.

Ми виробляємо «улучшайзери» та «красівейзери» для трубачів та їх інструментів. У найближчому майбутньому ми плануємо розширити асортимент нашого товару й для інших музичних інструментів.

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер