Головна Новини шоу-бізнесу LIVETRAK L-12 – цифровий мікшер від ZOOM

LIVETRAK L-12 – цифровий мікшер від ZOOM
Понеділок, 02 жовтня 2017, 07:03

 

 

Zoom LiveTrak L-12

 

Корпорація Zoom репрезентувала Livetrak L-12 – цифровий мікшер, призначений для артистів, музикантів, мікшірування живих концертів і створення подкастів, з можливістю запису 12 роздільних каналів і використанням до п`яти незалежних моніторних міксов.

 

 

L-12 оснащений найбільш безшумними й поліпшеними мікрофонними попередпідсилювачами. Музиканти й подкастери зможуть одержати високоякісне аудіо 24 біт/96 кГц Wav-формату. Вони зможуть також зберігати проекти прямо на Sd-карти для ремікшірування на пульті або передавати їх на DAW для подальшого редагування.

 

 

Зручна вихідна секція дозволяє посилати до п`яти індивідуальних міксов на навушники або вушні монітори, без необхідності в підсилюванні для навушників. Кожний виконавець може працювати з міксом незалежно, що дозволяє налагодити оптимальні настроювання під час живого концерту або сесії запису, і зберігати їх для подальшого використання.

 

 

Контролери в аналоговому стилі полегшують настроювання параметрів з високою точністю. На кожному каналі є 3-смуговий еквалайзер з параметричною серединою, також мікшер має вбудований процесор з 16-ю просторовими ефектами.

 

 

L-12 оснащено дев`ятьома сценами, у яких користувачі можуть зберігати свої індивідуальні настроювання мікшера для наступного автоматичного викликання їх натисканням усього однієї кнопки. Кожна сцена зберігає положення фейдера, настроювання еквалайзера, панорамирування й Mute.

L-12 також функціонує як повноцінний цифровий аудіо інтерфейс для комп`ютера або пристрою ios. Мінімум настроювань відразу дозволить музикантам і фахівцям подкасту записувати й транслювати живі шоу. Завдяки Usb-підключенню 14-in/4-out, вихідний сигнал DAW може призначатися на стереоканал L-12 і передаватися на майстер-вихід, дозволяючи користувачам відтворювати треки під час мікшірування й запису.

 

 

Ще більше інформації про Livetrak L-12 на офіційній сторінці продукту на сайті компанії ZOOM.

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер