Головна Новини шоу-бізнесу Нові надходження акустичних систем серії K.2 від QSC

Нові надходження акустичних систем серії K.2 від QSC
Четвер, 05 жовтня 2017, 06:48

 

 

Компанія QSC з радістю представляє серію K.2, яка є довгоочікуваним новим поколінням світового бестселера компанії – лінійки потужних акустичних систем K Family. Нова серія K.2 точно також містить у собі повністю діапазонні акустичні системи – 8-дюймову K8.2, 10-дюймову K10.2 і 12-дюймову K12.2, й ще пропонує безліч удосконалених функцій, що встановлюють новий стандарт у технологіях потужних акустичних систем.

 

 

Кожна модель лінійки K.2 оснащена 2000-ватним модулем живлення, який ідеально відповідає високопродуктивним динамікам і компресійним драйверам. Технологія DMT (Directivity-Matched Transition) гарантує збалансоване звукове покриття по всій зоні прослуховування. Вбудований DSP забезпечує роботу технології Correction , з поліпшеним контролем системи й ще більш досконалим відтворенням звуку.

 

 

Неймовірно гнучкі в роботі моделі серії K.2 також мають у своєму розпорядженні бібліотеку пресетів, створених для найбільш частих варіантів застосування: як сценічні монітори, для відтворення танцювальної музики, як посилення музичних інструментів, для конференції із застосуванням хедсетів і так далі. У той же час К.2 пропонує можливість збереження сцен (Scenes) для активізації користувацьких настроювань – таких, як тип вхідного сигналу, затримка, еквалайзер, кросовер через Lcd-екран і контрольну панель позад корпусу. Усі три моделі можна застосовувати як головний робочий портал або як монітор на підлозі. Кожна модель також може бути підвішена, встановлена на стіні або на конструкції з ферм, а також розміщена на штативі – як прямо, так і під кутом 7,5 градусів завдяки новій подвійному стакану.

 

 

Компанія QSC підкреслює, що моделі серії K.2, так само як і кардіоїдний сабвуфер KS212C будуть мати глобальну 6-ти літню гарантію від виробника за умови реєстрації продукту на сайті qsc.com.

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер