Головна Новини шоу-бізнесу Нові рішення SHURE для PRO&Integrated Systems

Нові рішення SHURE для PRO&Integrated Systems
П'ятниця, 06 жовтня 2017, 06:33

 

 

Представляємо нові рішення SHURE для конференц-систем і AV-конференцій, які допоможуть підвищити продуктивність зустрічей та сприятимуть співробітництву між партнерами.

SHURE для PRO&Integrated Systems

 • Нові мікрофони Microflex MX410DF & MX415DF.
 • Жорсткий стельовий кронштейн A910-HCM.
 • Настільне кріплення A310B-FM & A310AL-FM Flush Mount.
 • Процесор аудіо конференцій INTELLIMIX® P300.
 • Аудіоінтерфейс ANIUSB-MATRIX з матричним мікшуванням.
 • Аудіоінтерфейс ANI22.
 • Цифрова безпровідна система ULX-D.
 • Мережеві зарядні станції Shure SBC450 4-Bay і Shure SBC850 8-Bay.
 • Shure Microflex Wireless (MXW).
 • Програмне забезпечення Designer.
 • Професійна система SHURE AXIENT DIGITAL.

Нові мікрофони Microflex MX410DF & MX415DF

Мікрофони MX410DF & MX415DF Dualflex Gooseneck забезпечують неперевершений стиль, якість звуку для проведення нарад та конференцій. Гнучкі секції зверху та знизу забезпечують додатковий контроль положення мікрофона на зустрічах і конференціях.

Повністю сумісні з цифровими безпровідними системами ULX-D® і QLX-D® при використанні з базовим передавачем ULXD8 Gooseneck Base.

Варіанти монтажу:

 • ULXD8: базовий передавач Gooseneck.
 • MX400DP: настільна база для моделей MX405, MX410 і MX415.
 • MX890: безпровідна настільна система для моделей MX405, MX410 і MX415.
 • MX400SMP: передпідсилювач для монтажу на MX405, MX410 і MX415.

 

 

Низькопрофільний мікрофон
граничного шару MX395 в нових кольорах

Популярні дискретні мікрофони Microflex® Low Profile Boundary тепер доступні в нових кольорах, алюмінієвому та білому. Вони ідеально підходить для конференц-залів, і забезпечують винятковий звуковий сигнал, хоча їх практично не помічають на столі.

 

 

Жорсткий стельовий кронштейн A910-HCM

Жорсткий стельовий кронштейн A910-HCM дозволяє монтувати та встановлювати мікрофонний масив MXA910 урівень до гіпсокартонної стелі або іншу конструкцію, забезпечуючи більш завершений зовнішній вигляд.

Кронштейн A910-HCM можна попередньо встановити у стелю, а пізніше виконати монтаж масиву MXA910. Кронштейн підходить для забарвлення відповідно до кольору стелі.

 

 

Настільне кріплення A310B-FM & A310AL-FM Flush Mount

Настільне кріплення A310B дозволяє більш елегантно монтувати мікрофонний масив MXA310 у стіл, зменшуючи висоту та поліпшуючи зовнішній вигляд, зберігаючи при цьому акустичні характеристики та легкий доступ до кнопок відключення звуку.

Настільне кріплення A310B доступний в чорному або алюмінієвому виконанні.

 

 

Процесор аудіо конференцій INTELLIMIX® P300

Завдяки алгоритму IntelliMix DSP, оптимізованому для AV-конференцій, P300 пропонує 8 каналів акустичного ехоприглушення, шумозаглушування та автоматичного управління посиленням для забезпечення високоякісного звуку. P300 забезпечує передачу сигналу через Dante (10 in/2 out), аналогову передачу (2 in/2 out), передачу сигналу через інтерфейс USB (1 вхід/вихід) та мобільний аудіо-роз’єм 3,5 мм. Така різноманітність спрощує підключення як до компонентів AV-системи, так і до ноутбуків та мобільних пристроїв.

 

 

Аудіоінтерфейс ANIUSB-MATRIX з матричним мікшуванням

Мережевий інтерфейс USB ANIUSB-MATRIX з матричним мікшуванням на додаток до існуючих продуктів ANI4IN і ANI4OUT підключає через USB до 4 каналів Dante від Microflex® Advance™ або Microflex® Wireless та один аналоговий вихід у систему AV конференц-зв’язку або додатків для конференц-зв’язку на основі ПК. Вбудований матричний мікшер пропонує гнучку маршрутизацію, дозволяючи користувачам направити будь-який вхід на будь-який вихід. Наявність Power-over-Ethernet (PoE) усуває необхідність використання зовнішнього джерела живлення.

 

 

Аудіоінтерфейс ANI22

Shure для інтерфейсу ANI22 може виводити до двох мікрофонних/лінійних сигналів у мережу Dante або з мережі Dante, що спрощує маршрутизацію звуку та дистанційне керування на базі браузера. Інтерфейс ANI22 доступний з XLR і блоковими роз’ємами.

 

 

Цифрова безпровідна система ULX-D

Shure для Digital Wireless ULX-D системи пропонує ефективну радіочастотну характеристику, мережеве управління, цифровий звук, Dante® і шифрування AES-256.

Тепер з системою Digital Wireless ULX-D можна використовувати мікрофонний передавач граничного шару Shure ULXD6 і базовий передавач ULXD8 для мікрофонів Microflex MX405, MX410 і MX415, форм-фактори яких ідеально підходять для проведення зустрічей та заходів і у тих місцях, де провідні мікрофони непрактичні.

 

 

Завдяки широкому діапазону передачі сигналу до 100 метрів, широкому спектру антенних розподільників і компонентів від Shure мікрофонні передавачі ULXD6 і ULXD8 забезпечують безкомпромісну чіткість цифрового звуку та високу радіочастотну продуктивність. Вони легко й ефективно масштабуються для використання у великих нарадах. А вибір акумуляторної батареї SB900A забезпечує роботу Shure ULXD6 і ULXD8 протягом всього дня.

 

 

Мережеві зарядні станції Shure SBC450 4-Bay
і Shure SBC850 8-Bay

За допомогою мережевих зарядних станцій Shure SBC450 4-Bay і Shure SBC850 8-Bay зручно заряджати та контролювати передавачі Shure ULXD6 і ULXD8, оснащені батареєю SB900A, що перезаряджається.

Передавачі просто вставляються до зарядних пристроїв, і немає необхідності виймати акумулятор. Коли зарядні пристрої SBC450 і SBC850 підключені до мережі, стан зарядки передавачів можна переглядати віддалено. Крім того, у той же час, як передавачі Shure ULXD6 і ULXD8 знаходяться у зарядних пристроях, їх програмне забезпечення можна оновити з використанням ПЗ Shure Wireless Workbench®.

 

 

Shure Microflex Wireless (MXW)

Microflex Wireless — безпровідна цифрова конференц-система, що забезпечує розбірливе та природне звучання під час переговорів і конференцій та широко застосовується:

— для корпоративних залів засідань;
— кімнати для проведення AV конференцій;
— багатоцільові кімнати;
— конференц-центри в готелях.

Тепер для безпровідної цифрової конференц-системи Shure Microflex Wireless (MXW) доступний режим високої щільності. Кілька модулів тепер можуть бути об’єднані для підтримки конфігурацій до 80 сумісних аудіоканалів у стандартному режимі та до 160 каналів у режимі високої щільності (залежить від регіону).

 

 

Програмне забезпечення Designer

Мікрофонні стельові масиви А910 та настільні мікрофонні масиви А310 Microflex Advance — це універсальні й елегантні рішення для конференц-зв’язку AV, які непомітно та точно охоплюють багатство людського голосу. Для настройки декількох мікрофонних масивів Microflex Advance А910 вже вийшло програмне забезпечення Designer.

Designer — це програмний додаток, який дозволяє системним інтеграторам і дизайнерам створювати проекти з декількома мікрофонами MXA910, розташовуючи діаграми кожної системи A910 на ваш розсуд. Налаштування для кожного MXA910 можуть бути конфігуровано та збережено на комп’ютері користувача без підключення до масивів MXA910. Параметри налаштувань MXA910 пізніше можуть експортуватись як файли встановлених пристроїв, які можуть бути імпортовані до кожного фізичного MXA910 через його призначений для користувача інтерфейс.

 

 

Професійна система SHURE AXIENT DIGITAL

SHURE AXIENT DIGITAL — це безпровідна система преміум-класу, яка створена на основі відмінних якостей безпровідних систем UHF-R®, ULX-D® та Axient від Shure і найсучаснішою безпровідною платформою на сьогоднішній день.

SHURE AXIENT DIGITAL забезпечує високопродуктивну радіочастотну передачу сигналу, виняткову якість звуку, управління та масштабованість.

 

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер