Головна Новини шоу-бізнесу MAG Hornet на головній сцені Коктебель Джаз Фестивалю 2017

MAG Hornet на головній сцені Коктебель Джаз Фестивалю 2017
Субота, 07 жовтня 2017, 06:36

 

 

Koktebel Jazz Festival 2017 пройшов 24-28 серпня в Чорноморську (Україна), і всі ці чотири дні на головній сцені фестивалю працювали акустичні системи MAG Audio. Ми зібрали всі подробиці — від конфігурації до вражень звукорежисерів — про те, як це було.

 

 

Koktebel Jazz Festvial в цьому році виповнилося 15 років. Це — найбільший джазовий фестиваль країни, який проходить щорічно на березі Чорного моря. У його лайнапах — музиканти з усього світу, імениті і початківці, джазові і не тільки.

Учасниками фестивалю «Джаз Коктебель» в різні роки були: Goran Bregovic, The Cinematic Orchestra, Parov Stelar, Nino Katamadze, Акваріум, Bonobo, Telepopmusik, Red Snapper, Patrick Wolf, Submotion Orchestra, Billy`s Band, The Tiger Lillies, De Phazz, ВВ, Серебряная Свадьба, ДахаБраха і багато інших.

Головна сцена фестивалю — це Nu Jazz Stage. Тут виступають відомі виконавці та хедлайнери фестивалю. У цьому році це Asian Dub Foundation (UK), Karl Frierson (GE), Red Snapper (UK), Jay-Jay Johanson (SE) і Shantel & Bucovina Club Orkestar (DE).

Портальна система на Nu Jazz Stage складалася з 2 кластерів лінійного масиву MAG Hornet. По обидва боки від сцени розташовувалися по 9 модулів MAG Hornet 12 — надпотужних трьохполосних систем на основі двох 12`` динаміків. Для відповідної низькочастотної підтримки на кожну сторону були встановлені по 6 сабвуферів MAG Hornet Sub 18. Кожна з цих систем складається з двох 18`` динаміків і розвиває звуковий тиск до 147 дБ.

За посилення портальної системи відповідали 6 підсилювачів Powersoft X8.

Як side-fill працював компактний лінійний масив MAG Fly — активний комплект, оснащений підсилювальними модулями Powersoft®. На кожну сторону були встановлені по 2 модулі MAG Fly 6 і по 1 сабвуферу MAG Fly Sub 15.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер