Головна Новини шоу-бізнесу «Юритмікс» на виставці «Український музичний ярмарок – 2017»

«Юритмікс» на виставці «Український музичний ярмарок – 2017»
Неділя, 15 жовтня 2017, 08:02

 

 

З 12 по 14 жовтня київський виставковий центр «АККО-Інтернешнл» приймав головну музичну виставку року «Український музичний ярмарок- 2017». Стенд компанії «Юритмікс» на цьому заході був один з найбільших та самий інтерактивний серед цьогорічних учасників. Наступний «Український музичний ярмарок — 2018» буде проходити рівно за рік, ми підготуємо для вас ще цікавішу та більш насичену програму. А для цьогорічних відвідувачів нашого стенду все представлене обладнання та інструменти були доступні не лише для огляду, а й для використання, а саме:

 • десятки акустичних, класичних та електрогітар;
 • гітарні педалі, комбіки та інше гітарне обладнання;
 • цифрові піано, синтезатори, MIDI-клавіатури;
 • тренувальні установки для барабанщиків;
 • духові інструменти;
 • мікрофони, навушники та різноманіття іншого звукового обладнання.

 

 

 

На протязі всіх трьох днів виставки наш стенд був заповнений відвідувачами – досвідченими музикантами та початківцями, професіоналами й любителями, а також дітьми різного віку. Кожен учасник отримав можливість спробувати свої сили та таланти на музичних інструментах, які поставляє на український ринок компанія «Юритмікс». Не пропустіть наступний «Український музичний ярмарок — 2018» щоб бути в курсі останніх новинок у світі музичних інструментів та обладнання.

 

 

Професійний семінар «Integrated Systems Shure»

Окремою подією виставки став семінар «Integrated Systems Shure». У семінарі прийняв участь спеціальний гість виставки Імре Суханек (Imre Szuhanek) — провідний фахівець компанії Eurhythmics Kft (Будапешт, Угорщина). Угорський спеціаліст виступив з темою: «Успіхи цифрових безпровідних систем ULX-D і AXIENT DIGITAL на театральному та телевізійному ринку Угорщини».

Технічний директор компанії «Юритмікс» Віктор Марков на семінарі висвітив наступні теми:

 • безпровідні цифрові конференц-системи Shure Microflex Wireless (MXW);
 • передові мережеві мікрофонні рішення від Shure – мікрофонні масиви Microflex Advance (MXA);
 • нові рішення від SHURE для AV-конференцій, які підвищують продуктивність зустрічей та сприяють співпраці між партнерами.

Цей семінар зібрав фахівців інсталяційного ринку та викликав інтерес й активну професійну дискусію.

 

 

Український музичний ярмарок — світ яскравих демонстрацій

Кожну годину на стенді «Юритмікс» відбувались демонстрації різноманітних музичних інструментів зокрема:

 • електрогітари Vintage;
 • комбіка Boss KATANA 100;
 • вокального процесора TC Helicon Harmony Singer 2;
 • гітари Taylor;
 • підсилювача для акустичної гітари Boss ACS PRO;
 • новинок від Roland GO:PIANO, GO:KEYS, GO:MIXER та інших.

 

 

Кожна з представлених демонстрацій активно привертала увагу глядачів, які збирались навколо невеличкої сцени стенду «Юритмікс». Приємно було бачити, як відвідувачі виставки повертаються до нашого стенду знов та знов. І не лише на протязі одного дня, а були й такі, які приїжджали на виставку два, та навіть три дні поспіль. І значну частину дня проводили саме на найбільш інтерактивному стенді виставки, бо тут дійсно було чим зайнятись музиканту будь-якого віку та рівня.

 

 

Український музичний ярмарок — свято розіграшів та подарунків

Окрім того, щовечора на стенді «Юритмікс» проводили розіграш призів для відвідувачів, які заповнили наші анкети. І кількість учасників цих розіграшів, як і кількість та коштовність призів, день від дня все збільшувались. Було дуже приємно бачити радість переможців, тому що таких, хто програв, не було зовсім — кожен зареєстрований відвідувач отримав купон на спеціальну знижку в мережі музичних магазинів «Тік-Так». Отже, щиро вітаємо всіх учасників та переможців наших розіграшів. А також нагадуємо, що ваші купони на знижку діють на протязі місяця після закриття виставки – до 15 листопада 2017 року.

 

 

Для всіх учасників стенду «Юритмікс» ми підготували повний фото звіт, тож дивіться та шукайте себе на фото в соцмережі Facebook на нашій сторінці «Eurhythmics Ltd». Всім дякуємо за активність і до зустрічі на наступній виставці «Український музичний ярмарок — 2018»!

 

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер