Головна Новини шоу-бізнесу Новинка: інсталяційна акустика Yamaha серії VXS-M

Новинка: інсталяційна акустика Yamaha серії VXS-M
Вівторок, 17 жовтня 2017, 07:58

 

 

Елегантні й надкомпактні рішення для будь-якого інтер`єру

Елегантне оточення – це більше чим просто декор і освітлення. Звучання також відіграє не менш важливу роль. Акустичні системи серії VXS-M поєднують витончений дизайн і чудове звучання в неймовірно компактному корпусі. Можливість настінного монтажу, системи легко вбудовуються і це робить ці системи ідеальним вибором навіть для самих вишуканих інтер`єрів.

 

 

Чудові інсталяційні акустичні системи є, по суті, якимсь компромісом між компактністю і якістю звучання, але інноваційна серія VXS-M не входить у їхнє число. Кожна дрібна деталь, від гучномовця й до форми корпусу, розроблена таким чином, щоб забезпечити максимально можливу якість звуку при мінімальних габаритах. А плавні витончені обводи корпусу стануть чудовим доповненням до будь-якого інтер`єру.

 

 

Головним елементом, що забезпечує екстраординарне звучання VXS-M, є невеликий 1,5``широкосмуговий гучномовець. Технології й значний досвід, які накопичені фахівцями Yamaha за 50 років створення динаміків, дозволили добитися неймовірно чистого й приголомшливо реалістичного тембру. З першого погляду ви будете здивовані дизайном VXS1M, а потім будете уражені його екстраординарним якісним звучанням.

 

Інформацію надала компанія «Соло»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер