Головна Новини шоу-бізнесу Allen & Heath розширює систему персонального мікшіровання з ME-500

Allen & Heath розширює систему персонального мікшіровання з ME-500
Четвер, 19 жовтня 2017, 07:36

 

 

Компанія Allen & Heath додала 16-канальний персональний мікшер ME-500 до своєї системи персонального мікшіровання ME. Модель ME-500 спроектована як доступне рішення для персонального моніторингу в будинках молитви, прокатних компаніях, оркестрах і т.д. Вона дозволяє музикантам швидко й незалежно створювати й контролювати їхні власні моніторні мікси з 16 стерео- або моно джерел. Новий мікшер успадкував той же компактний формат, який був у його рідного брата – 40-канального ME-1, але зі спрощеними настроюваннями й керуванням. Система ME, що працює за принципом plug `n` play, сумісна з лінійкою цифрових мікшерів Allen & Heath і може використовуватися з іншими цифровими консолями через хаб ME-U.

Мікшер ME-500 оснащений чітким дисплеєм, 16-ю призначуваними клавішами з підсвічуванням, кнопками mute і solo, майстер-регулятором з лімітером і еквалайзером, а також одиночним поворотним енкодером для загальної навігації й контролю. Кожний ME-500 може зберігати й викликати 8 користувацьких пресетів для різних міксов, користувачів і шоу, кожний з яких може бути збережений на USB пристрій. Виходи включають міні-джек і TRS 1/4 для навушників або вушних моніторів, а також моно вихід TRS 1/4 для моніторів на підлозі.

Немає ніяких обмежень по кількості персональних мікшерів ME-500 і ME-1, які можуть бути додані до системи. Надійні конектори Ethercon дозволяють підключати ME-500 ланцюжком або зіркою з використанням ME-U або мережного комутатору з підтримкою Poe.

 

 

Менеджер по устаткуванню для живого звуку в компанії Allen & Heath Бен Морган:

«Ми спостерігаємо великий ріст популярності персонального мікшіровання, тому що це дозволяє тримати рівень звуку на сцені під контролем і максимально ефективно використовувати дорогоцінний час саундчеку. Наші персональні мікшери ME-1 відмінні для умов, де є час і можливості для побудови ідеального міксу з 40 джерел для кожного виконавця, але багато покупців запитували про більш доступну альтернативу, з якої аматори й новачки зможуть легко й просто добитися відмінних результатів. Це саме те, що ми прагли одержати за допомогою ME-500».

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер