Головна Новини шоу-бізнесу Історія розвитку d&b audiotechnik

Історія розвитку d&b audiotechnik
Субота, 21 жовтня 2017, 07:59

 

 

Компанія d&b audiotechnik пройшла нелегкий шлях, щоб стати одним з лідерів в області звукового устаткування. Вона була заснована двома друзями – Юргеном Даубертом і Рольфом Бельцем 18 квітня 1981 р. у селищі Корб – маленькому містечку у виноробному регіоні на півдні Німеччини. В 1985 році на ринок вийшла їхня перша лінійка продукції, що полягає із сабвуфера B1 і гучномовців F1222. Устаткування одержало назву «Колонки з Корбу» завдяки місцевості, у якій були зроблені.

У 1986 році омпанія d&b audiotechnik спеціально для відтворення мовлення випустила нову акустичну систему E1. Вона швидко набула популярність, адже мала зручне керування й лаконічний дизайн. E1 починають застосовувати для проведення конференцій і презентацій, що значно розширює рівень клієнтів компанії.

Офіс компанії у 1989 році переїжджає в інше німецьке містечко – Бакнанг, тим самим розширюючи свою виробничу міць. Роком пізніше, d&b audiotechnik відкривають своє перше представництво за кордоном, у Скандинавії, а штатний менеджер по продажах Саймон Джонстон починає кампанію по просуванню d&b у Великобританії.

У 1993 році компанія випустила підсилювач P1200 із вбудованими модульними контролерами, який у лічені місяці завоював славу найефективнішого підсилювача, представленого на ринку.

Компанія вирішила у 1996 році спробувати себе у новій сфері: виготовлення моніторів, і випустила MAX – надійний і ефективний монітор для всіляких областей застосування.

Починаючи з 1998 року, d&b audiotechnik стають багатонаціональною компанією з офісами у великих містах Європи, а так само Японії й США. Випустивши в 2000 році, 2-смуговий високопродуктивний монітор з рівнем звукового тиску у 143 дБ за назвою M2, компанія показала всім той рівень системи звукового устаткування, до якого слід прагнути всім іншим.

Компанія радує у 2002 році всіх аматорів компактної техніки й на міжнародній виставці «Prolight + Sound» у Франкфурті представляє новинку – акустичну систему E0, яка має 23 см у висоту. При таких незначних габаритах, сабвуфер забезпечує вражаючий рівень звукового тиску у 117 дб.

У 2004 році d&b випустили не просто чергову акустичну систему, а продемонстрували технологію побудови масивів сабвуферів. А так само, випустили графічне програмне забезпечення ROPE C з підтримкою функції drag and drop, яке використовується для керування й моніторингу систем d&b.

Починаючи з 2007 року, компанія d&b audiotechnik завойовує ринок ПАР, і паралельно відкриває оновлений офіс у Німеччині, зі збільшеною площею й великою кількістю працівників. А вже у 2008 році d&b на виставці ABTT одержує нагороду «Кращий акустичний продукт року» (Product of the Year Sound Award) за акустичну систему E8 з інноваційним поворотним ВЧ рупором.

2011 рік починається зі значної зміни в модельному ряді продукції d&b: до асортиментів, що зарекомендував себе, приладів, які легко можна транспортувати, і які одержали назву «Чорного» модельного ряду, додаються акустичні системи для фіксованих інсталяцій, так звана «Біла» лінійка. Вона дозволяє безболісно інтегрувати систему звукопідсилення в існуюче дизайнерське й акустичне середовище приміщення.

В 2013 році прірва між крапковими джерелами звуку й масивами випромінювачів нарешті була вилучена. Усі завдяки виходу у світ програмного забезпечення d&b Arraycalc V7, яке стало ідеальним моделюючим засобом, що дозволяють об'єднати обоє типи систем поширення звуку в єдиній продуманій конфігурації.

У плині останніх декількох років d&b audiotechnik продовжують модернізувати модельний ряд продукції, випускаючи нові прилади. Так само, триває розширення дочірніх компаній, остання з яких була відкрита в Сінгапурі.

Будучи ексклюзивним дистриб`ютором продукції d&b audiotechnik в Україні, компанії «Лайтек» дуже приємно бачити якими темпами розвивається компанія «d&b audiotechnik» і яких зусиль їм це коштувало.

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер