Головна Новини шоу-бізнесу SQ – нова лінійка мікшерів 96 кГц від компанії Allen&Heath

SQ – нова лінійка мікшерів 96 кГц від компанії Allen&Heath
Середа, 25 жовтня 2017, 06:29

 

 

Allen&Heath SQ

 

Бренд Allen&Heath репрезентує нову серію SQ – мікшери з характеристиками 96 кГц для живого звуку, інсталяцій і корпоративного сектору.

Мікшерні консолі SQ-5 і SQ-6 засновані на революційному процесорі Allen&Heath XCVI 96 кГц FPGA, що забезпечує лідируюче у своєму класі аудіо високого дозволу із затримкою сигналу не більш 0,7 мс. SQ-5 має 16 вбудованих попередпідсилювачів і 17 фейдерів і вміщається в стандартний 19-дюймовий рек, у той час як SQ-6 постачено 24 попередпідсилювачами й 25 фейдерами. Обидві консолі можуть обробити 48 входів завдяки великій різноманітності реков розширення, а також мають слот для додаткової мережної карти Dante, MADI, Waves і інших форматів можливостей, що розширює, системне інтегрування, поділ Foh / монітори й багатоканальний запис.

 

 

SQ-6

 

Вбудований програвач Sq-drive з легкістю дозволяє виконати стерео й багатоканальний запис якості 96кГц прямо на Usb-носій. SQ також може бути підключений до PC або Mac через USB, працюючи як plug ‘n play Core Audio або ASIO аудіоінтерфейс (32х32) з можливостями контролю MIDI і DAW.

 

 

Вбудована архітектура Deep-обробки сигналу від Allen&Heath дозволяє використовувати емулятори бутікових компресорів або попередпідсилювачів і додавати їх до мікшера SQ безпосередньо в його входи й шини без додаткової системної затримки й збою в настроюваннях. SQ також має повністю інтегрований автомікшер Automatic Mic Mixer (AMM), який подбає про конференції, дискусії й Тв-шоу.

 

 

SQ-6

 

 

SQ-5

 

«SQ – це відмінне рішення для корпоративних, прокатних і інсталяційних завдань, – пояснює менеджер по продукції Allen&Heath Кейт Джонсон. – Він компактний, простий у підключенні, відмінно звучить, здатний мікшірувати щоозавгодно – від конференції до повноцінного живого бенду, завжди з неймовірно низькою затримкою і якісним аудіо 96 кГц. Консоль інтегрована Deep-обробкою сигналу, так що коли користувачі зареєструють свої SQ, вони будуть мати можливість одержати чудову емуляцію бутикового лампового попередпідсилювача вартістю $149 безкоштовно. У майбутньому буде представлено велику різноманітність якісних емуляцій усіляких приладів обробки звуку».

 

 

 

Користувацький інтерфейс SQ припускає ємнісний сенсорний екран з набором світних обертових енкодерів. Розташування каналів і міксов на пульті можна змінювати й конфігурувати відповідно до робочих звичок звукорежисера, кольорові дисплеї й обирані назви передбачені для кожної канальної лінійки. SQ-5 оснащено 8 користувацькими софт-клавішами, що роблять можливим подальше підстроювання мікшера під себе, а SQ-6 має 4, що настроюються користувачем енкодера з кольоровими дисплеями на додаток до 16 софт-клавішам.

 

 

SQ – це основа екосистеми з керуючих додатків, дистанційних реков розширення, мережних карт і персональних мікшерів з здатністю, що підвищує, системи до розширення й інтегрування. Порт Slink дозволяє підключати до мікшерів SQ реки розширення Allen&Heath на 96 кГц або ж реки на 48 кГц, а також приєднувати до іншого SQ і навіть до системи dlive.

 

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер