Головна Новини шоу-бізнесу Акустичні системи від Kustom

Акустичні системи від Kustom
Субота, 04 листопада 2017, 07:25

 

 

Компанія Kustom цього року порадувала декількома лінійками нових продуктів, і якщо до комбіків ми всі вже звикли, то нові акустичні системи викликають окремий інтерес.

Два нові топи HIPAC10 і HIPAC12 оснащені вбудованими підсилювачами D-класу і видають потужний чистий звук. Обидві моделі мають потужність у 1000 Вт, і відрізняються по суті тільки розміром динаміків (10`` і 12`` відповідно + компресійний драйвер). Усе це укладене в корпус компактного розміру з високоякісної міцної фанери, що є безсумнівним плюсом при використанні колонок у прокаті або на виїзних заходах.

Акустика серії KPX включає три варіанти акустичних систем: з динаміками 10``, 12`` і 15``. На менших KPX10A і KPX12A поруч із динаміками встановлені розповсюджені в подібних моделях п`єзо драйвери, а на KPX15A – компресійний неодимовий драйвер, який використовується в акустиці професійного сегмента й дасть фору дуже багатьом моделям у своєму ціновому діапазоні. Вбудований кросовер на «відмінно» справляється з поділом частот для відтворення чистого звуку без викривлень і сторонніх призвуків. Варто помітити, KPX12A і KPX15A дають досить значні баси, так що в більшості випадків окремий саб не знадобиться.

Акустичні системи Kustom KPX також можна легко використовувати в якості сценічних моніторів: моделі мають усі необхідні характеристики й мають декілька варіантів розміщення, у т.ч. під кутом 30° і 90°.

Портативні, потужні й надійні у використанні акустичні системи від Kustom вже у магазинах In-Jazz.

 

Інформацію надала компанія «InJazz»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер