Головна Новини шоу-бізнесу RCF забезпечив бездоганне озвучення салону «Aqua Spa»

RCF забезпечив бездоганне озвучення салону «Aqua Spa»
Вівторок, 14 листопада 2017, 06:37

 

 

Продукція бренду RCF має дуже широкий спектр застосування. І наочним прикладом є нещодавно здійснена інсталяція по звуковому забезпеченню для Миколаївського SPA-салону «Aqua Spa». Всі роботи по встановленню якісного акустичного обладнання здійснили партнери компанії «Юритмікс» — Херсонська компанія «MusicProfi».

На сьогоднішній день СПА-процедури користуються величезною популярністю. Так як SPA — це вид фізіотерапії, пов’язаний з використанням води, то його називають водолікуванням, бальнеотерапією, або лікуванням через воду. Користь від такого лікування приємна та цілюща, і з кожним роком набирає все більшої поширеності. Для своїх клієнтів в нещодавно відкритому салоні «Aqua Spa», відвідувачам пропонують великий вибір водного оздоровлення:

  • відвідування сауни;
  • турецької лазні хамам;
  • інфрачервоної сауни;
  • російської парної;
  • соляної лазні;
  • солярію та масажу.

Надзвичайно зручним в SPA-салоні є те, що до зони відпочинку примикає чудовий басейн, обладнаний сучасною підсвіткою. Ну і звісно ж, окрім вражаючого вибору водних процедур прекрасного затишного дизайну — комплекс «Aqua Spa» включає в себе наступні зони відпочинку:

  • велике загальне приміщення з комфортабельними лежаками;
  • затишний ресторан.

Аудіо продукція RCF для салону «Aqua Spa»

За традицією атмосферу відпочинку завжди доповнює приємна музика. Тож досвідчені фахівці «MusicProfi» встановили систему фонового озвучування, яка заснована на компонентах італійського виробника RCF.

Інноваційні стельові динаміки RCF PL40 були обрані для вхідної зони, так як вони вирізняються компактним розміром динаміка і фактично відсутністю низькочастотної складової. Саме завдяки цій особливості, надається змога для комфортного спілкування відвідувачів з адміністратором, і в той же час, забезпечуючи хорошу розбірливість звуку.

Популярні стельові гучномовці RCF PL60 з елегантним дизайном та відмінним функціоналом підійшли якнайкраще для озвучування більшої частини приміщень салону. Вони ідеально вписалися в інтер’єр масажної кімнати й кімнати для куріння, в роздягальнях та санвузлах. А для зони відпочинку та ресторану були встановлені двох смугові трансляційні гучномовці RCF PL6X. Вони характеризуються великою дисперсією, а сам звук відрізняється чистотою і гармонійністю. Гучномовці RCF DM 41 з вологозахисними корпусами стали відмінним рішенням для озвучування простору над басейном.

Управління фоновим озвучуванням по всій території комплексу «Aqua Spa» здійснюється трансляційним підсилювачем Omnitronic MPVZ-180.6P з вбудованим mp3 плеєром. Підсилювач має комфортне управління гучномовцями за допомогою 6-зонної технології. Завдяки чому, здійснюється озвучування шести зон з можливістю плавного регулювання рівня звуку в кожній з них.

Офіційне відкриття салону «Aqua Spa» відбулося нещодавно, тож адміністрація закладу щиро запрошує всіх охочих поєднати приємний відпочинок та водне оздоровлення. А завдяки якісному озвучуванню від RCF ви завжди зможете насолодитися приємною музикою, що доповнить для вас атмосферу цілковитої релаксації.

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер