Головна Новини шоу-бізнесу Концерт до Дня народження ТРЦ «Dream Town» разом із MAG Audio

Концерт до Дня народження ТРЦ «Dream Town» разом із MAG Audio
Четвер, 16 листопада 2017, 06:49

 

 

Торгово-розважальний центр «Dream Town» відсвяткував 8-річчя. Протягом усього дня відвідувачів чекали сюрпризи: від знижок і розіграшів призів до майстер-класів і навіть квестів. Але головною подією став святковий концерт, звукову підтримку якого забезпечили системи MAG Audio.

Головна сцена, яка розташувалася на третьому поверсі «Dream Town», була обладнана лінійним масивом MAG Wave. Звукова система складалася з 8 модулів MAG Wave 10 — пасивних акустичних систем на основі двох 10'' динаміків, а також 12 х MAG Wave Sub 18 — сабвуферів на основі 18`` динаміка. Для посилення основного комплекту використовувалися 2 підсилювача Powersoft X4.

Учасниками концерту стали популярні українські артисти, багато з яких вже не перший раз працюють з системами MAG Audio: MamaRika, KISHE, Аркадій Войтюк, Michelle Andrade і хедлайнер концерту — танцювально-музичний проект «MOZGI». За якісний моніторинг на сцені відповідали 4 активні системи MAG Focus 15А.

Як side-fill працювали 2 топи лінійного масиву MAG Fly 6, а також 2 сабвуфери MAG Fly Sub 15. По 2 модулі MAG Fly 6 також були встановлені як out-fill і front-fill системи.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер