Головна Новини шоу-бізнесу Акустика MAG Audio в оновленому Just C.A.F.E.

Акустика MAG Audio в оновленому Just C.A.F.E.
Вівторок, 21 листопада 2017, 06:56

 

 

У центрі Києва відкрився оновлений ресторан Just C.A.F.E. Після капітального ремонту відвідувачів чекає нова кухня і інтер`єр, а якісний звук в закладі тепер гарантує акустика MAG Audio.

Just C.A.F.E. об`єднує в собі кілька форматів: ресторан і караоке-хол. Протягом дня ресторан змінює свій формат разом з музикою — денна атмосфера легкого лаунжу ввечері перетворюється в караоке-клуб і концертний майданчик.

Основний звук в закладі забезпечує лінійний масив MAG Fly 66 — 4 модулі на основі чотирьох 6`` динаміків, а також 4 активних сабвуфери MAG Fly Sub 18 на основі двох 18`` динаміків.

Для рівномірного звукового покриття по всьому приміщенню розташовані 6 акустичних систем MAG Focus 12, 4 інсталяційних системи MAG Air 61, а також сабвуфер MAG Z S15 і 2 активних сабвуфери MAG Fly Sub 12 для низькочастотної підтримки. Посилення пасивних акустичних систем забезпечують продукти італійського виробництва — підсилювачі Powersoft серії Quattrocanali. За звук в VIP-залі відповідає активний акустичний комплект MAG Complete 15.

В Just C.A.F.E. плануються часті концерти і виступи, тому в ресторані також встановлені універсальні активні акустичні системи MAG Z 120A — вони спрямовані всередину сцени для максимального комфорту артистів під час виступу.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер