Головна Новини шоу-бізнесу Про фірму «КАМЕРТОН»

Про фірму «КАМЕРТОН»
Субота, 25 листопада 2017, 09:07

Фірма «КАМЕРТОН» на ринку музичного устаткування працює вже більш 30 років. У різноманітному асортименті устаткування є усе від всесвітньо відомих виробників: підсилювальна, освітлювальна та музична апаратура, електро-акустичне устаткування, Pro audio (комп`ютерне устаткування – аудіо/міді/USB інтерфейси, звукові карти/плати й т.п.).

Фірма «КАМЕРТОН» постійно формує дилерську мережу й готова до співробітництва із зацікавленими фірмами.

Фірма «КАМЕРТОН» бере активну участь у різних виставках і презентаціях, присвячених новим досягненням в області музичної апаратури й обробки звуку. Також вона підтримує перспективні акції, пов`язані з музичним життям України.

Вона пропонує професійне устаткування для концертних звукотехнічних комплексів; театрів і кінотеатрів; ресторанів і дискотек; конференц-залів; радіо й телебачення; студій звукозапису; торгівельних установ і готелів; спортивних споруджень, парків і атракціонів; вокзалів і аеропортів; виставочних комплексів і культових споруджень; транспорту й мультимедіа …

Її професійні співробітники-консультанти готові дати вичерпні відповіді на найрізноманітніші ваші питання, що стосуються всіх аспектів вибору музичних інструментів й устаткування. Фахівці фірми «КАМЕРТОН» допоможуть з будь-яким проектом, а так само зможуть розробити будь-який проект по інсталяції звуку або світла будь-якої складності, від озвучування невеликого кафе, чи дискотеки, до стадіону або кінотеатру.

Її сервісний центр здійснює авторизоване сервісне обслуговування придбаних товарів.

Фірма «КАМЕРТОН» дуже любить музичні інструменти!

Купити гітару або піаніно – важливий крок!

«КАМЕРТОН» – один з найбільших інтернет-магазинів музичних інструментів по Україні. Тут Ви зможете замовити будь-які види музичного устаткування (гітари, барабани, комбіки, духові інструменти, різні аксесуари, підсилювачі, колонки, професійні студійні мікрофони, лампові й транзисторні «голови», гітарні кабінети, світлове, інсталяційне устаткування, акустичні системи) за різними цінами. Фірма є офіційним дилером таких популярних брендів:

LANEY, SCHECTER, GODIN, G&L, EMG, ASHDOWN, HERITAGE, OLYMPIA, HH, LARRIVEE, YORKVILLE, ISTANBUL і ін.

Музичні інструменти для початківців і спеціально адаптовані для дітей, професійне музичне устаткування, інструменти найвищого професійного рівня – от спектр пропонованих товарів. Низькі ціни, якісний сервіс, професіоналізм консультантів фірми «КАМЕРТОН», гарантії й добрий стосунок до всіх покупців – гарантовані!

Замовити й купити гітару або будь-які музичні інструменти в її інтернет-магазині дуже легко й доступно кожному бажаючому. Здійснюється доставка в будь-яку точку України. Усі музичні товари представлені у великому асортименті і широкому ціновому діапазоні. Також можлива установка (інсталяція) музичного устаткування нашими її фахівцями під замовлення – ваше або розробленого фахівцями фірми «КАМЕРТОН».

Інформацію надала компанія «КАМЕРТОН»