Головна Новини шоу-бізнесу Нове покоління LUCAS NANO від HK AUDIO

Нове покоління LUCAS NANO від HK AUDIO
Четвер, 30 листопада 2017, 07:10

 

 

Сімейство Lucas Nano від HK Audio

 

HK Audio репрезентували нове покоління своїх бестселерів – портативних висококласних активних стереосистем сімейства LUCAS NANO. Нові моделі LUCAS NANO 302, LUCAS NANO 305 FX і LUCAS NANO 605 FX приєдналися до вже доступних 608i та 602.

Відзначене нагородою світового рівня сімейство LUCAS NANO – це єдина серія справжніх активних стереосистем, які можна переносити в одній руці, тепер складається з п'яти індивідуальних моделей у двох класах потужності. Діапазон різноманітних функцій і можливостей означає, що вони стануть у нагоді користувачам для будь-яких вимог і ситуацій.

Усі ці моделі виконані у класичному форматі LUCAS NANO: неймовірна якість звуку в ультра компактному й надзвичайно легкому корпусі. Кожна модель LUCAS NANO включає активний сабвуфер, який забезпечує багате й потужне звучання низьких частот. Сабвуфер харчує два сателіти розміром з кулак, які зберігаються в сабвуфері, коли не використовуються.

Сімейство LUCAS NANO неймовірно просто масштабується нагору або вниз – два юніта можуть використовуватися разом, як потужна Twin Stereo System, і все настроюється в лічені секунди.

Флагман LUCAS NANO 608i оснащений 8 каналами, керованими через вбудований цифровий мікшер або за допомогою безкоштовного додатку для ipad, яке забезпечує додаткові функції еквалайзера й компресора. Маючи достатню кількість вхідних каналів для підключення цілого бенду, а також володіючи іншими функціями, такими як передача аудіо через Bluetooth, 608i є ідеальною портативноюї PА-системою для будь-яких умов – з нею можна взаємодіяти дистанційно з будь-якої точки.

Зовсім новий LUCAS NANO 605 FX – чудова універсальна модель, що ідеально підходить усім від музикантів і груп до диджеїв і публічних виконавців. Модель LUCAS NANO 605FX оснащена п'ятьома входами, вбудованими ефектами реверберації й Bluetooth, тому готова до будь-якого шоу, що вимагає якісного аудіо.

LUCAS NANO 602 ідеально підходить для музикантів, диджеїв і артистів, які прагнуть використовувати свій зовнішній мікшер, Dj-контролер або пристрій, що грає. Простий інтерфейс і один стереовхід цієї моделі роблять підготовку до роботи неймовірно простою і швидкою. Її простота також робить її ідеальним другим пристроєм у стерео сетапі Twin Stereo System.

 

 

Нарешті, нові LUCAS NANO 305 FX і 302 небагато менше по розміру, потужності й ваги, чим їхні аналоги 605FX і 602, але містять у собі ті ж можливості по входах і функції. 305FX і 302 підходять для транспортування й настроювання в самих різних місцях і створені для того, щоб стати кращим вибором для дійсних шанувальників високоякісного аудіо.

 

Інформацію надала компанія «Реалмюзік»

 
 

Офіційний каталог-2018

Банер
Банер
Банер